20 Bin Lira Sermayeyle Yapılabilecek İşler

 20 Bin Lira Sermayeyle Yapılabilecek İşler
Okunuyor 20 Bin Lira Sermayeyle Yapılabilecek İşler

Herhangi bir iş kurmak için 20 bin liralık bir sermaye az kabul edilse de, bu miktarda bir sermaye ile yapılabilecek birçok karlı iş bulunmaktadır. 20 bin lira sermayeyle yapılabilecek işler listemizde, bu sermayeyle yapılması mümkün olan karlı işler hakkında kısa bilgiler verdik.

20 Bin Lira Sermayeyle Yapılabilecek Karlı İşler

Emlakçılık

20 Bin lira sermayeyle yapılabilecek işler arasında, emlakçılık önemli getirisi olan işler arasında yer almaktadır. Az maliyet ve daha az altyapıya gerek duyan emlakçılık, özellikle kendine ait aracı bulunanların daha kolay yapabileceği işler arasında yer alıyor.

Son yapılan yasal düzenleme ile belirli kursları tamamladıktan sonra yapabileceğiniz emlak ofisinin doğru konumda açılması halinde, çok ciddi bir gelir elde etmeniz mümkündür. Çok büyük bir ofis gereksinimi duymaması da, bu işi daha cazip hale getirmektedir.

Al Sat Yapmak

Böyle bir sermayeyle yapabileceğiniz işlerin başında, al-sat yani basit birtakım ticaretler yapmak, kısa süreli para akışı sağladığı gibi kar oranı da iyi sayılabilecek işler arasında yer alıyor. Bu sermaye karşılığında araç alıp satabileceğiniz gibi, özellikle büyükbaş ve küçükbaş hayvan alımı-satımı ile de güzel paralar kazanmak mümkündür.

Tantuni Dükkanı

Tantuni dükkanı için bayilik veren yerlerden bayilik alabilir, ya da kendi markanızı oluşturabilirsiniz. Biranda çok büyük bir marka olmanıza imkân olmasa da, bu parayla temiz küçük bir dükkan kiraladıktan sonra hemen hizmet vermeye başlayabilirsiniz. Yine konumuna ve sizin stratejinize göre kazancınızı etkileyecek işlerden biri olan tantuni dükkanı açmak, zamanla ilerlemenize imkân verebilecek önü açık işler arasında yer alıyor.

ÇiğKöfteci Dükkanı

Ortalama bir konumda faaliyet gösteren çiğ köftecilerin neredeyse tamamı, aylık 5 bin liranın üzerinde gelir elde edebiliyor. 20 bin lira sermayeyle yapılabilecek işler arasında akla ilk gelenlerden biri olan çiğ köfte bayiliği, müşteri ile kuracağınız doğru iletişim ve tanıtım çalışmaları sayesinde, güzel paralar kazandıran işler arasındadır.

Çay Ocağı

İl ve ilçe meydanlarında kalabalık yerlere yakın yerlerde açılan çay ocakları, konumuna göre çok ciddi paralar kazandıran işler arasında yer almaktadır. Özellikle insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda açacağınız bir dükkan sayesinde, tahmin edemeyeceğiniz paralar kazanabilirsiniz. Bu işten iyi bir gelir elde etmek için, temizlik ilk sırada yer alan unsurlar arasındadır.

Çiçekçi

Hastane çevrelerinde ya da şehir merkezi gibi konumlarda açılacak bir çiçekçi dükkanı, 20 bin sermayeyle yapılabilecek karlı işler arasında yer almaktadır. Bu konumlarda açılacak bir çiçekçi dükkanında yapay ve canlı çiçekler satarak, rahat bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Meta: 20 Bin lira sermayeyle yapılabilecek işler listemizde, bu kadar sermayeyle güzel paralar kazanabileceğiniz işler hakkında bilgiler verdik.

Etiketler: 20 bin lirayla yapılabilecek işler, 20 bin lira sermayeyle yapılabilecek karlı işler, 20 bin lira sermayeyle yapılabilecek işler

Yorum Yap
Giriş Yap