• Ana Sayfa
  • Genel
  • 2023’te satın alınacak en âlâ 5 Yapay Zeka (AI) kripto para ünitesi

2023’te satın alınacak en âlâ 5 Yapay Zeka (AI) kripto para ünitesi

 2023’te satın alınacak en âlâ 5 Yapay Zeka (AI) kripto para ünitesi
Okunuyor 2023’te satın alınacak en âlâ 5 Yapay Zeka (AI) kripto para ünitesi

OpenAI’nin metin tabanlı aracı ” ChatGPT ” yaygın bir muvaffakiyet kaydederken, yapay zeka ( AI ), ilgi ve talep toplayan yapay zeka odaklı blokajlar ve dijital varlıklarla son aylarda giderek daha tanınan bir tartışma konusu haline geldi.

2023’te satın alınacak en düzgün 5 Yapay Zeka (AI) kripto para birimi

Bunu göz önünde bulunduran Finbold, kripto tüccarlarının ve yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği kripto para ünitelerinin listesine ulaşmak için yapay zeka ile ilgili en yeterli kripto para ünitelerini çevreleyen performansı ve son gelişmeleri tahlil etti.

The Graph (GRT)

Yapay zeka ile ilgili kriptolar ortasında bir pazar kıymeti başkanı olan The Graph ( GRT ), blok zincirindeki dataları endekslemeye ve sorgulamaya yönelik yeni bir yaklaşım sunarak, her geliştiricinin alt grafikler oluşturmasına ve zincir üzerindeki bilgileri nasıl alacağını, dizine ekleyeceğini ve sunacağını tanımlamasına imkan tanır. doğrulanabilir bir yol, potansiyel olarak geliştiricilerin GRT teşvikleriyle blockchain datalarına erişim sıkıntısını çözüyor.

Staking, ağ içindeki ödemeler ve onu bir bağ eğrisine yatırmak ve indeksleyicilere devretmek için fiyat kazanmak için kullanılabilen mahallî tokeni, şu anda günde %6,56 ve genel olarak %1,02 düşüşle 0,089 $ fiyatından süreç görüyor.

Grafik 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Ocean Protocol (OCEAN)

AI popülarite dalgasında yer alan bir öbür dijital varlık, geliştiricilerin muhakkak topluluklar için daha sürükleyici uygulamalar oluşturmasına imkan tanıyan ve yakın vakitte büyük bir Ocean ONDA V4’ten geçen açık kaynaklı bir blok zinciri tabanlı bilgi alışverişi olan Ocean Protocol’dür ( OCEAN ).

Sisteme daha fazla güvenlik, esneklik ve yatırım getirisi (ROI) potansiyeli ekleyen ve Bilgileri misli olmayan tokenleri ( NFT’ler ) entegre eden güncelleme, yazının yazıldığı sırada 0,3662 $’dan süreç gören kripto para üzerinde satın alma baskısı yarattı. 24 saatte %3,93 düştü, fakat haftada %6,97 arttı ve aylık %123,22 üzere etkileyici bir yarar kaydetti.

Ocean Protocol 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Fetch.ai (FET)

Yapay zeka dayanaklı eşler ortası uygulamalar için otonom yazılım casuslarından oluşan bir ağ oluşturmak üzere blok zinciri ve yapay zeka teknolojisini birleştiren Fetch.ai ( FET ), kripto topluluğu onun yararının daha fazla farkına vardıkça yıla etkileyici bir başlangıç ​​yaptı. bir zincirler ortası köprü ve Objelerin Özerkliği (AoT) üzerindeki çalışması.

FET, kripto piyasasındaki genel kanıya uygun olarak son 24 saatte %6,56’lık bir kayıp kaydetmesine karşın, yedi gün öncesine nazaran %1,51’lik bir ilerleme kaydetmenin yanı sıra son 30 günde %188,28’lik güçlü bir kar kaydetti.

Fetch.ai 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

SingularityNET (AGIX)

SingularityNet.io projesi tarafından yaratılan lokal SingularityNET ( AGIX ) belirteci, yapay zekaya yönelik artan talep ve merkezi olmayan multimedya içerik platformu Mindplex ile işbirliği içinde Mindplex Magazine’in son duyurusu sayesinde de mükemmel bir başlangıç ​​yapmıştı.

AGIX, son 24 saatte %7,14 ve haftada %2,19 düşmesine karşın, son 30 günde %272,74 üzere fevkalâde bir büyüme gösteriyor ve şu anda 0,1717$’dan el değiştiriyor.

SingularityNET 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Artificial Liquid Intelligence (ALI)

Alethea AI tarafından oluşturulan ve seri kripto yatırımcısı ve milyarder Mark Cuban tarafından desteklenen merkezi olmayan bir protokol olan Yapay Sıvı Zekasının ( ALI ) gayesi, ” akıllı NFT ‘ (iNFT) standardı.

Platform kısa bir mühlet evvel Polygon ( MATIC ) ile KarakterGPT dApp’ini piyasaya sürdü ve “herkesin AI karakterlerini Polygon’da NFT’ler olarak süratli bir formda oluşturmasına, eğitmesine ve takas etmesine müsaade vererek ALI fiyatını haftada %3,86 ve ayda %285,09 artırmaya itti. (Son günde %11 kaybetmesine rağmen)

Yapay Sıvı Zeka 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Kriptoların fiyatı, projelerin gelişimine, popülaritesine ve kripto piyasası ve makroekonomik görüntü hakkındaki genel niyet üzere dış etkenlere bağlı olarak değişebilir. Bununla birlikte, üstte belirtilen AI odaklı dijital varlıklar, 2023 ilerledikçe yatırımcıların dikkatini çekmeye kıymet.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap