A101 tekrar tekne satıyor!

 A101 tekrar tekne satıyor!
Okunuyor A101 tekrar tekne satıyor!

Zincir marketlerin vakit zaman sattığı eserler dikkate paha oluyor. Bilhassa de satılan birtakım teknolojik eşyaların şaşırtan derecede ucuz olduğunu görüyoruz. Bu sebepten ötürü pek çok sefer bu marketlerin önünde sabah erkenden sıra olduğuna şahit olmuşuzdur. Geçtiğimiz yıl tekne satarak işi abartan A101, toplumsal medyanın gündeminde birinci sırada yer almayı başarmıştı.

A101 tekrar tekne satıyor!

Daha sonrasında ise karavan satarak bir kere daha gündeme gelen marketin 2 Şubat Perşembe gününde satılacak eserlerin yer aldığı broşürü ortaya çıktı. Buna nazaran A101, bir sefer daha tekne satacak. 4.95 metre uzunluğunda olan tekne, kamaralı olacak ve fiyata motor dahil edilmeyecek. Marketin tekne için belirlediği fiyat ise broşürde yazan ayrıntılara nazaran tam 109.000 TL.

Elbette A101 aldın aldın köşesinde bu hafta daha pek çok dikkat alımlı eser satılıyor. Bunlardan birisi de Xiaomi Mi Smart AirFryer. Son vakitlerde epeyce moda olan eser için istenen bedel ise 3.099 TL. Telefondan televizyona hatta bilgisayara kadar daha pek çok teknolojik aygıtın satılacağı Perşembe günü, tüketicilerin tekrar kapıda kuyruk oluşturacağı bir gün olacaktır. Şayet siz de fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız erkenden yerinizi almanız lazım. Ne diyelim, bol şanslar!

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap