• Ana Sayfa
  • Genel
  • AI kripto para üniteleri, çift haneli karlarla günlük grafiklere hükmediyor

AI kripto para üniteleri, çift haneli karlarla günlük grafiklere hükmediyor

 AI kripto para üniteleri, çift haneli karlarla günlük grafiklere hükmediyor
Okunuyor AI kripto para üniteleri, çift haneli karlarla günlük grafiklere hükmediyor

Kripto para piyasası Şubat ayında konsolidasyon evresine girmesine ve akabinde yıla yükselişle başlamasına karşın, varlıklarının bir kısmı çift haneli günlük çıkarlar kaydediyor ve bu ilerlemelerde piyasa pahasına nazaran birinci 100 kripto para ünitesinin birinci üçü yapay zeka. (AI) madeni paralar.

AI kripto para üniteleri, çift haneli çıkarlarla günlük grafiklere hükmediyor

Gerçekten de yapay zekaya olan ilginin yenilenmesi, son 24 saat içinde en çok kazananlar ortasına giren The Graph ( GRT ), SingularityNET ( AGIX ) ve Fetch.ai ( FET ) dahil olmak üzere bu teknolojiyi kullanan kripto para ünitelerinin kıymetini artırdı. (7 Şubat’ta CoinMarketCap’ten alınan bilgilere göre)

Günlük en düzgün dört kripto kazananı. Kaynak: CoinMarketCap

AI teknolojisinin keyfini çıkardığı artan abartılı ilgiye ek olarak, bu madeni paralar muvaffakiyetlerini, gelişimleri, özellikleri, balinalarının satın alma davranışları ve ilerleme kilometre taşları dahil olmak üzere onları çevreleyen ek faktörlere borçludur.

Grafik (GRT)

Blok zinciri bilgilerini düzenlemek ve bunlara erişmek için yeni bir yaklaşım sunan The Graph protokolünün mahallî GRT belirteci, staking, ağ içindeki ödemeler ve onu bir bağlama eğrisine yatırmak ve indeksleyicilere yetki vermek için fiyat kazanmak için kullanılabilir.

Son iki ayda protokolün ağını sorgulayan en yüksek sayıda dApp ile yeni bir rekor kırmak, GRT koinin son 24 saatte %31,25 ve evvelki yedi günde %97,29’a kadar ilerlemesine katkıda bulundu.

Grafik 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

SingularityNET (AGIX)

SingularityNET’in lokal belirteci AGIX’e gelince, Finbold , ekosistem takımının lansmanı süratle yaklaşan bir AGI yahut yapay genel zeka oluşturmak için gece gündüz çalışırken, 2023’ün başından bu yana %900’lük etkileyici bir büyüme kaydettiğini bildirdi.

Kısa bir mühlet evvel takım, geleceğe yönelik Mindplex Magazine’in lansmanını ve COTI ile bir iştiraki duyurdu; bu, varlığın mevcut 0,56 $’a hakikat daima yükselişine katkıda bulundu; bu, gün içinde %28,95’lik bir artışı ve haftalık %227,87’lik etkileyici bir karı temsil ediyor.

SingularityNET 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Fetch.ai (FET)

13 Ocak’ta tek bir günde %20 artış gösteren Fetch.ai’nin FET token’ı, topluluk platformun bir araç olarak kullanımının farkına vardıkça, Cosmos ( ATOM ) blockchainler ortası bağlantı (IBC) ağlarında günlük en çok kazananlardan biri olarak dikkatleri üzerine çekti. zincirler ortası köprü ve Objelerin Özerkliği (AoT) üzerinde çalışma.

Yakın tarihli bir haftalık özette Fetch.ai, ana ağında beş milyondan fazla süreç kaydettiğini, halbuki balinalarından birinin düşük fiyatlarla FET satın almaya devam ettiğini ve akabinde kıymetinin gün boyunca %24,57 artışla 0,5438 dolara yükseldiğini ve hafta boyunca %100,66.

Fetch.ai 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Çözüm

Bu dijital varlıkların yükseliş muvaffakiyetini sürdürme potansiyelinin, büyük ölçüde yapay zeka dünyasındaki gelecekteki gelişmelere, teknolojinin günlük kullanılabilirliğine ve kullanım durumlarındaki kamu çıkarına bağlı olacağı unutulmamalıdır.

İlginç bir halde, üstte bahsedilen AI dijital varlıklarının üçü de yakın vakitte Finbold’un 2023’te dikkat etmeye ve hatta satın almaya kıymet birinci 5 yapay zeka (AI) kripto para ünitesinde yer aldı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap