AIgoritma, 2023 Sevgililer Günü için XRP fiyatını belirliyor!

 AIgoritma, 2023 Sevgililer Günü için XRP fiyatını belirliyor!
Okunuyor AIgoritma, 2023 Sevgililer Günü için XRP fiyatını belirliyor!

Ripple ile Menkul Değerler ve Borsa Komitesi ( SEC ) ortasındaki hukuksal ihtilaf belirleyici bir basamağa yaklaştı ve tüm taraflar, yatırımcıların mahkeme güncellemelerini hevesle takip ederek nasıl sonuçlanacağını görmek için hevesle izlemesiyle, hala bilinmeyen en son kararın tarihini bekliyor.

AIgoritma, 2023 Sevgililer Günü için XRP fiyatını belirliyor!

XRP, dava Ripple’ın lehine karar verilirse mümkün bir fiyat artışı ile dava muahedesinin tesirlerini birinci hisseden tokenler ortasında yer alacak üzere görünüyor. Sonuç olarak XRP, 2022’de yapılan bir araştırma, kripto yatırımcılarının “yatırımcı olmayanlara nazaran daha alımlı, daha akıllı ve daha zengin” olarak algılandıklarını ortaya çıkardıktan sonra, birçok yatırımcının bu Sevgililer Günü öncesinde gözünü dikmiş olabileceği bir token.

Finbold, Sevgililer Günü kutlamalarında yapay zeka (AI) iddialarını kullanarak XRP’nin 2023’teki gelecekteki potansiyel performansını tahlil etti. Bilhassa, kripto izleme platformu PricePredictions’daki makine tahsili algoritmaları, 27 Ocak’ta alınan datalara nazaran, XRP fiyatının 14 Şubat 2023’te 0,421 dolardan süreç göreceğini varsayım etti.

XRP 30 günlük iddia. Kaynak: Fiyat Tahminleri

AI, fiyat varsayımına ulaşmak için hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama farklılığı ( MACD ), izafi güç endeksi ( RSI ), Bollinger Bantları ( BB ) ve daha fazlasını içeren teknik tahlil ( TA ) göstergelerini bir ortaya getirir.

XRP teknik analizi

Mevcut durumda, XRP son 24 saatte %6,07 ve son yedi günde %10,17 düşüşle 0,41 dolardan el değiştiriyor.

XRP 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Özellikle, boğalar, tokenin uzun konsolidasyon etabının ortasında bir kırılma için XRP’yi yakından takip ediyor. Fiyatın durması, XRP’nin bedelinin düşeceğini iddia eden piyasa oyuncularından kaynaklanmış olabilir ve bu da tokenin büyük ölçekli dampingine neden olabilir.

Öte yandan XRP, bu gayrete para ünitesi için değerli bir talep oluşturarak reaksiyon vermiş üzere görünüyor ve alıcılar büyük satış siparişlerini almaya hazır. Bu, XRP’nin önümüzdeki günlerde bir fiyat atılımının eşiğinde olduğunu gösterebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap