Airbone Kingdom (Pc) – 2020

 Airbone Kingdom (Pc) – 2020
Okunuyor Airbone Kingdom (Pc) – 2020

Airbone Kingdom (Pc) – 2020 oyunu birçok oyun severin zevkle oynadığı bir oyundur. Bu bir şehir kurma oyunudur ancak diğerlerinden farklı olarak kişilerin kuracakları şehirler gökyüzüne asılı bir şekildedir. Bu noktada kişilerin şehirlerinin hareket edebiliyor oluşu da oyuna farklı bir hava katmaktadır.  Airbone Kingdom (Pc) – 2020 oyununun ana amacı ise eski efsanelerde yer alan Hava Krallığı’nı yeniden kurmaktır. Bu krallığın kurulabilmesi için yeryüzünde bulunan 12 krallık ile müttefik olunmasıdır.

Oyunun işleyişi şu şekildedir;

  • Oyuncular yeryüzünde bulunan krallıklara gidip müttefik olur.
  • Bu müttefik olunan krallıklar oyunculara bir adet görev verir.
  • Verilen görevler yerine getirilir böylece kişiler Hava Krallığı’nı kurmaya bir adım yaklaştığı gibi bu krallıklar onlara kaynak desteğinde bulunur.

Airbone Kingdom’da Savaş Var Mı?

Airbone Kingdom bir şehir kurma oyunudur. Bu sebeple herhangi bir insanla savaş haline girmeden onlarla dost olunarak şehir kurulur. Oyunun ana temasında barış ve dostluğun yer aldığı açıkça gösterilebilmektedir.

Oyunun ana yöntemi şu şekilde açıklanabilir; kurulan şehirde bulunanların mutluluğunun devamlılık arz etmesi ve bu sakinlerin çeşitli ihtiyaçlarına göre oyunun düzeni kurulmaktadır.

Airbone Kingdom’da Şehrin Düzeni İçin Neler Yapılmalı?

Airbone Kingdom’da kurulan şehrin gökyüzünde kalması gerekmektedir. Oyuna tek bir binayla başlanır ve bu bina yerden hafif bir şekilde yüksektir. Ancak oyun ilerledikçe bu şehrin havada kalabilmesi adına daha fazla binaya ihtiyacı olur. Ancak dikkat edilmesi gereken bir başka konu ise sürekli aynı tarafa bina dikildiği müddetçe, şehrin düzeni yamuklaşır ve şehrin hareket hızı düşer.

Yorum Yap
Giriş Yap