• Ana Sayfa
  • Genel
  • Algoritma, 1 Mart 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını varsayım etti

Algoritma, 1 Mart 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını varsayım etti

 Algoritma, 1 Mart 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını varsayım etti
Okunuyor Algoritma, 1 Mart 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını varsayım etti

Platformun özgün zinciri Terra Classic ( LUNC ) olan Terra ( LUNA ) ekosisteminin çöküşünden bu yana, direnç sergiledi ve geniş kripto dalı beklentilerine karşı fiyat artışları kaydetti. LUNC’nin göğüs paralarının fiyat yörüngesini takip ediyor üzere görünmesiyle, topluluk onu canlı tutmaya çalışırken token’ın pahası bir ilgi konusu haline geldi.

Algoritma, 1 Mart 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını iddia etti

Bu bağlamda Finbold, makine tahsili algoritmalarından yararlanan kripto izleme platformu PricePredictions tarafından sunulan muhtemel LUNC gelecekteki fiyat performansını inceledi . Platform, 22 Şubat’ta alınan datalara nazaran, LUNC’nin önümüzdeki günlerde 1 Mart 2023’te 0,000156 dolardan süreç görecek formda daima bir düzeltmeden geçeceğini öngörüyor.

30 günlük fiyat kestirimi, varlığın yayınlanma anındaki bedelinden yaklaşık %2,5’lik bir düşüşü temsil ediyor.

LUNC 30 günlük fiyat iddiası. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Fiyat kestirimi, oburlarının yanı sıra hareketli ortalama (MA), izafi güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD) ve Bollinger Bantları (BB) üzere göstergelere dayanır.

LUNC fiyat analizi

Basın vaktinde LUNC, günlük %4’ün üzerinde kayıpla 0,00016 $’dan süreç görüyordu.

LUNC yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

LUNC temelleri

Terra’nın çöküşünün akabinde topluluk teşebbüsleri, LUNC’nin sıfıra düzeltme tehdidiyle karşı karşıya kaldıktan sonra fiyatını müdafaasına yardımcı oldu. Listenin başında, artan yararın bir kesimi olarak belirteç yakmayı içeren ağ geliştirme faaliyetleri artırıldı.

Özellikle, kripto borsası Binance’in LUNC süreç fiyatı yakma katkılarını göndermeyi Mart 2023’e kadar ertelemeyi seçmesinin akabinde yakma olayı bir darbe vurdu. Kararın Terra Classic’in fiyatını etkilediği görüldü.

Ancak Finbold tarafından 13 Şubat’ta bildirildiği üzere, Terra Classic Upgrade v1.0.5 yayına girdi ve Terra Classic’in Binance’te yanmaya devam etmesinin önünü açtı. Nitekim de topluluk geliştirme teşebbüsleri, LUNC’nin fiyatını canlı tutmayı amaçlayan açığa satış kampanyalarının birinci yaklaşımını tamamladı.

Bu ortada, LUNC yatırımcıları, kurucusu Do Kwon’un insan avı ve kovuşturulması etrafında olup bitenleri izliyor olacak. Şu anda Sırbistan’da saklandığına inanılan Kwon, Terra’nın çöküşündeki rolü nedeniyle Menkul Değerler Borsası Komitesi ( SEC ) tarafından resmi olarak dava edildi. Evvelki aylarda Kwon’un tutuklanmasıyla ilgili haberler token fiyatını olumsuz etkilemişti.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap