Algoritma, 1 Mart 2023 için XRP fiyatını kestirim etti!

 Algoritma, 1 Mart 2023 için XRP fiyatını kestirim etti!
Okunuyor Algoritma, 1 Mart 2023 için XRP fiyatını kestirim etti!

XRP, bedelde devam eden bir artış yahut düşüş mümkünlüğü nedeniyle tokenin fiyat konumunun istikrarsız kalmasına karşın, şu anda yükseliş hisleri tarafından yönlendiriliyor. XRP, bilhassa yasal cepheden yakından izlenen belirteçler ortasında öne çıkarken, topluluk, belirtecin nasıl performans göstereceğiyle ilgilenmeye devam ediyor.

Algoritma, 1 Mart 2023 için XRP fiyatını kestirim etti!

Bu bağlamda Finbold, XRP’nin fiyat projeksiyonu ile ilgili olarak bir kripto izleme platformu PricePredictions’ta makine tahsili algoritma kestirimini araştırdı. Platformun 30 günlük fiyat iddiasına nazaran, 21 Şubat’ta alınan datalara nazaran, XRP’nin 1 Mart 2023’te 0,3910’dan süreç görmesi beklenen.

XRP’nin yayınlanma anındaki fiyatıyla karşılaştırıldığında, öngörülen paha yaklaşık %1’lik küçük bir artışı temsil ediyor.

XRP 30 günlük fiyat kestirimi. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Özellikle iddia, Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD), izafi güç endeksi (RSI) ve öbürleri üzere farklı teknik göstergeleri dikkate alır.

XRP fiyat analizi

Şu anda XRP, varlık ticaretinin genel piyasa ile uyumlu olması nedeniyle 0,40 $ direnç düzeyinin üzerinde tutunamadı. Basın vaktinde, XRP, haftalık yaklaşık %7’lik çıkarları temsil eden 0,39 $ kıymetindeydi.

XRP yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

XRP’nin temelleri

Mevcut durumda, XRP’nin geleceği, temel olarak Ripple ile Menkul Değerler Borsası Kurulu ( SEC ) ortasında sonuncu karar evresine giren devam eden davaya bağlı. Analistler, Ripple davayı kazanırsa, sıkıntının XRP ve genel kripto para ünitesi dalı için bir yükseliş hissi olabileceği görüşünde.

Aynı vakitte, Ripple ödeme hizmetlerini dünya çapında sunmaya devam ettikçe, XRP muhtemelen yarar sağlayacaktır. Bilhassa şirket, ABD’deki yasal belirsizliklere karşın kaydının başka yetki alanlarındaki fırsatları artırdığını savunuyor.

Yasal çabanın ortasında, token büyük borsalarda tekrar listelenirse, XRP muhtemelen bir takviye alacaktır. Şu anda, XRP topluluğu tokenin Coinbase’de yine listelenmesi için bastırıyor. Ticaret platformunun devam eden davada Ripple’ı desteklemek için bir dostça brifing sunmasının akabinde Coinbase’in XRP’yi tercih ettiği düşünülürse, tekrar listelemenin bir mümkünlük olmaya devam ettiğini belirtmekte yarar var.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap