Algoritma, 28 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

 Algoritma, 28 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor!
Okunuyor Algoritma, 28 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

Yılın başından bu yana %40’lık bir artışla Bitcoin ( BTC ), 2023’te mükemmel bir başlangıç ​​yaptı. Yatırımcıların makroekonomik hususlarla ilgili optimist haberleri kavramasının bir sonucu olarak yükseliş ivmesi ortaya çıktı ve yatırımcılar mevcut düzeylerin işe yarayacağını umuyor. Şubat ayında üst taraflı yörüngesine devam edecek birinci kripto para ünitesinin temeli olarak.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

Bitcoin, Ağustos 2021’den bu yana birinci kere üst üste dördüncü haftalık yeşil mumunu yaparak Ocak ayını bitirmeye çalışırken, yatırımcılar önümüzdeki ayın sonuna kadar aynısından daha fazlasını umacaklar. Bilhassa, PricePredictions’daki makine tahsili algoritmaları, Bitcoin’in 28 Şubat 2023’te 24.342 dolardan süreç görmek için muhtemelen daha da yükselmeye devam edeceğini öngörüyor.

Yapay zeka iddiaları, Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD), izafî güç endeksi (RSI) ve başkaları üzere farklı teknik göstergeler kullanır, fiyat varsayımı %4,5’lik bir artışı temsil eder Bitcoin’in yayınlanma sırasındaki fiyatından.

Bitcoin 30 günlük fiyat kestirim tablosu. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Özellikle, ayın ortasında, 24 Ocak’ta toplanan bilgilere nazaran, Bitcoin’in 14 Şubat 2023 Sevgililer Günü’nde 23.868 $ düzeyinde olacağı varsayım ediliyor.

Bitcoin fiyat analizi

Basın vaktinde, Bitcoin’in fiyatı son 24 saatte yaklaşık %0,68’lik küçük bir kayıpla 23.269 dolardan süreç görüyordu. Haftalık grafikte varlık %1,63 arttı.

Bitcoin bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bitcoin fiyatı piyasada yükseliş ivmesini sürdürüyor ve şu anda 2013’ten bu yana en güzel aylık performansıyla bu ayı bitirme yolunda. Lakin yıldan yıla kıyaslandığında %38’den fazla kayıplar göstermeye devam ediyor.

Korku ve açgözlülük endeksi ile ilgili olarak, Bitcoin’de son bir ayda meydana gelen gelişme, şiddetli dehşet, kaygı ve nötr durumları büsbütün terk etmesi nedeniyle dikkat caziptir. Açgözlülük içinde geçen değerli bir müddetin akabinde, şimdiden 61 ile konumlanmıştır.

Bitcoin yatırımcıları, bu hafta başlayacak Federal Rezerv toplantısına yakından bakacak. Bu yılın birinci toplantısı olacak ve piyasa analistleri bunun faiz oranlarında evvelki 50 baz puandan 25 baz puana kadar daha ölçülü bir artışla sonuçlanacağını varsayım ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap