Algoritma, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını iddia ediyor!

 Algoritma, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını iddia ediyor!
Okunuyor Algoritma, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını iddia ediyor!

Cardano ( ADA ) için SECP güncellemesinin uygulanmasının, Input Output Küresel (IOG) tarafından yapılan bir duyuruya nazaran 14 Şubat 2023’te başlaması planlanıyor. ‘ Valentine ‘, Cardano’yu daha birlikte çalışabilir hale getirirken tıpkı vakitte güvenliğini de güzelleştirecek güncellemenin ismidir.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını varsayım ediyor!

Özellikle Cardano’nun ana ağı, bu yeni uygulamanın bir sonucu olarak sürüm 8’e yükseltilecektir. Yatırımcılar, son güncellemenin ay bittiğinde ADA fiyatı üzerinde olumlu bir tesire sahip olacağından umutlu.

Yapay zeka ( AI ) aldatmacası, kripto para izleme platformu PricePredictions’daki makine tahsili algoritmalarının, 13 Şubat’ta alınan datalara nazaran Cardano fiyatının 28 Şubat’ta 0,346 dolardan süreç göreceğini kestirim etmesine yol açtı. Bu sırada CoinMarketCap topluluğu, fiyat kestirimi özelliğinden yararlanarak, ADA’nın ay sonuna kadar ortalama 0,43 $ fiyatla süreç göreceğini iddia ediyor.

Cardano 30 günlük grafik fiyat kestirimi. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Cardano’nun fiyatına ait bir kestirime varmak için AI, teknik tahlil ( TA ), hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama sapma ( MACD ), rölâtif güç endeksi ( RSI ), Bollinger’den elde edilen en son göstergeleri derler. ADA için fiyat iddiasına gelmek için bantlar ( BB ) ve daha fazlası.

Cardano fiyat analizi

Cardano’nun fiyatı, Ocak ayına nazaran %68’lik bir artışın akabinde 31 Ocak’ta 0,399$’a ulaştı. Fiyat iki gün daha yükselmeye devam etti, lakin o vakitten beri düşüş eğilimi gösteriyor.

Düşüşten çabucak evvel günlük RSI’da düşüş eğilimi oluştu. Bu, negatif bir eğilimin mevcut olduğunun bir göstergesidir ve üst istikametli hareketin sona erdiğini gösterebilir. Şu anda ADA fiyatı, gün bazında %4,07 ve bir evvelki haftaya nazaran %8,98 düşüşle 0,355 $’dan süreç görüyor.

Cardano 7 günlük grafik. Kaynak: Finbold

Cardano ve KYC

Cardano’nun yaratıcısı Charles Hoskinson, 13 Şubat’ta Cardano blok zincirinin Katman 1 protokolünde Müşterinizi Tanımak zorunda olup olmayacağı sorusu üzerine tweet attı. KYC sürecinin ve merkezi olmayan bir protokolün bir ortada var olabileceğini sav ediyor.

SundaeSwap Labs baş mühendisi Calvin Koepke, kimi kullanıcıların L1’de KYC dayanağı olan bir zincir kullanmak istemeseler bile, teknolojinin yaygın olarak benimsenmesi için hayati ehemmiyet taşıyacağını belirttiği bir tweet ile tartışmaya başladı.

Hoskinson daha sonra iki sentini ekleyerek, merkezi olmayan bir protokolün, kendi özel muhtaçlıkları için yazılım oluşturan hem düzenlenmiş hem de düzenlenmemiş kullanıcılara sahip olacağı fikrini destekledi.

Bu noktada, Monad, Hoskinson’ı Cardano’yu merkezileştirmeye çalışmakla suçladığında tansiyon alevlendi ve Hoskinson, Monad’ı yanlış bir anlatı yaratmakla suçlamaya sevk etti. Bu tartışma, merkezi denetimin savunucuları ile yaygın benimseme arayışında ademi merkeziyetçiliğe ve mahremiyete paha verenler ortasındaki süregelen çatışmanın altını çiziyor.

Cardano topluluğu genişledikçe Cardano platformunun bu karmaşık kaygıları nasıl ele alacağı şimdi aşikâr değil.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap