• Ana Sayfa
  • Genel
  • Algoritma, 28 Şubat 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını belirliyor!

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını belirliyor!

 Algoritma, 28 Şubat 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını belirliyor!
Okunuyor Algoritma, 28 Şubat 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını belirliyor!

Çöken Terra ( LUNA ) ekosisteminin özgün zinciri olan Terra Classic ( LUNC ), 2023’ün başından bu yana daha geniş kripto pazarının yanı sıra sağlam bir büyüme yaşadı.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını belirliyor!

Özellikle, düşüşten sonra, LUNC topluluğu, yatırımcılar ortasında Terra Classic’in ilgisini korumak için daha geniş kripto kesiminin takviyesiyle temaslı olarak çeşitli tedbirler aldı. Yapay zeka ( AI ) son vakitlerde OpenAI’nin ChatGPT’si üzere araçlarla gündeme geldiğinden beri, yatırımcılar kripto para ünitesi fiyatlarının istikametini varsayım etmeye yardımcı olması için derin öğrenme algoritmalarına yöneliyor.

Özellikle PricePredictions’ın makine tahsili algoritması, LUNC’nin 28 Şubat’ta yayınlandığı tarihteki mevcut fiyatından hafif bir düşüşle 0,000172 dolardan süreç göreceğini varsayım ediyor.

LUNC fiyatı 30 günlük kestirim. Kaynak. Fiyat Tahminleri

Yapay zeka iddiaları, Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD), izafi güç endeksi (RSI) ve başkaları üzere farklı teknik göstergeler kullanır.

LUNC teknik analizi

LUNC şu anda son 24 saatte %2,58 ve evvelki haftaya nazaran %0,90 artışla 0,0001731 $’dan süreç görüyor ve toplam piyasa pahası 1 milyar $’ın biraz üzerinde. Mevcut durumda, Terra Classic, yaklaşık 0,00016 $ üzere kayda bedel bir takviye düzeyine sahip, bu ortada birinci direnç bölgesi 0,00019 $ düzeyinde.

LUNC 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak. kalın yazı

USTC’yi proje için kıymetli bir geri dönüşte tekrar sabitleme teşebbüsünü görebilecek savlı bir topluluk planı, önümüzdeki haftalarda LUNC fiyat hareketi için bir öbür kıymetli motive edici olabilir.

Bu plana dikkat etmek değerlidir, zira şayet gerçekleşirse, bu bir fiyat artışının katalizörü olabilir ve mevcut ticaret aralığının sonu olabilir. 0,00019$ fiyatı yaklaşırken, bu rallinin uygulanabilirliği için belirleyici bir test misyonu görecek.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap