Altın İğne (Scarlet X) Uygulamaları

 Altın İğne (Scarlet X) Uygulamaları
Okunuyor Altın İğne (Scarlet X) Uygulamaları

Adından da anlaşılacağı gibi altın iğne tedavisi günümüz şartlarında erkekler ve kadınlar tarafından gerçekleştirilir. Özellikle kadınlar tarafından gerçekleştirilmiş olan tedavi yöntemidir. İşlem öncesinde analizler yapılır. Daha sonrasında kişinin ihtiyaç ve şikayetlerine göre planlama yapılır. Anestezi uygulaması adı altında işlem gerçekleştirilir.

Altın İğne (Scarlet X) Hangi Durumlarda Yapılır?

Cildin zaman içinde canlılığını kaybetmesi üzerine tekrardan eski canlılığına dönmesine yardımcı olmak için etkili olan tedavi yöntemidir. Özellikle yüz ve dekolte arasında yer alan bölgenin onarımını gerçekleştirmeye yardımcı olur. İhtiyaç durumunda uzmanlardan yardım alarak işlem yapılır.

Altın İğne (Scarlet X) Hangi Bölgeler için Uygundur?

Altın iğne uygulaması genelde yüz çevresine yapılır. Yüz ve dekolte bölümü ele alınarak işlem gerçekleştirilebilir. Boyun bölgesinden dekolteye doğru uzanan bölüme kadar cildin onarılması mümkündür.

Altın İğne (Scarlet X) Kaç Seans Yapılır?

Radyofrekans dalgaları sayesinde ciltte ilk seansta etki uyandırmak mümkündür. Daha sonraki ikinci seansta sonuçlar çok çabuk bir şekilde göründüğüne şahit olunur. Fakat sonuçların gözle görünür olması için yaklaşık olarak dört haftalık sürece ihtiyaç duyulur. En az iki fakat daha etkili sonuçlar almak için 4 seans kadar işlem yapılabilir.

Altın İğne (Scarlet X) Uygulaması Ne İşe Yarar?

Ameliyat olmak istemeyenler ve cildin gençleşmesini isteyenler için altın iğne uygulaması çok sağlıklı sonuçlar verir. Adından da anlaşılacağı gibi oldukça faydalı ve etkili tedavidir. Doğru bir şekilde uygulanması halinde cilt olduğundan daha canlı ve parlak görünmesini sağlar.

Altın İğnenin (Scarlet X) Avantajları Nelerdir?

Radyofrekans dalgalarının kullanılmasıyla birlikte cildin daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur. Cilt yüzeyinde yer alan lekeli cildin hasarını gidermekte yardımcı olur. Radyofrekans dalgaları sayesinde enerji verilir ve uygulama gerçekleştirilir. Böylelikle dokunun onarılması sağlanarak cilt canlılık kazanır.

Gelişen Teknolojiyle Birlikte Estetik Uygulamaları

Gelişen teknolojiyle birlikte dövme silme, scarlet, emslimin etkisini günlük yaşamda görebiliriz. Kısa süre içinde tamamlanan işlemlerin uzun vadeli olduğunu görebiliyoruz. Yakın çevremizin ya da bizim yaptırdığımız uygulamalar sayesinde pek çok kişinin güven duygusunu oluşturmamıza yardımcı olur.

Dövme Sildirme Nedir?

Lazer ışını sayesinde epidermise doğru gönderilen ışının derideki lekenin giderilmesine yardımcı olur. Leke tedavisi, dövme sildirme gibi işlemlerin tedavisinde kullanılan yöntemdir. Kimyasal maddenin deri üzerinden gitmesini sağlar. Cihazın ayarı lekenin dalga boyuna, boyutuna ve buradaki yoğunluğa göre ayarlanarak gerçekleştirilir. Yapılacak olan dövme silme işlemi sayesinde vücutta var olan ve istenmeyen dövmenin silinmesine yardımcı olunur.

Dövme Sildirme Nasıl yapılır?

Dövme silme cihazını öncelikle silinecek olan dövmeye göre ayarlanır. Yani buradaki dövmenin boyutu, rengi ve yoğunluğuna göre ayarlandıktan sonra lazer dalga boyu ile tek tek atışlar yapılır. Yapılan atışlarla birlikte dövme silme işlemi gerçekleştirilir.

Dövme Sildirme Yöntemleri Nelerdir?

Daha kalıcı ve etkili sonuçlar alabilmek adına sağlık merkezlerinin ziyaret edilmesi gerekir. Burada bulunan kaliteli cihazlarla birlikte var olan dövmenin silinmesinde yardımcı olunur. En etkili yöntem arasında kullanılan lazer dalga boyu tedavisidir. Tek tek atışların gerçekleşmesi üzerine dövme silinmiş olur.

Dövme Sildirme Fiyatları

Fiyatlandırma bilgisi hakkında net bir bilgiye ulaşma durumu yoktur. Çünkü dövmenin boyutu, yoğunluğu ve rengine göre fiyatlar belirlenmiş olur. Dövmenin göz önünde bulundurulup daha sonrasında fiyat bilgisi alma durumu vardır. Fiyatlandırma her sağlık merkezinde değişkenlik gösterebilir.

Emslim Nedir?

Emslim uygulaması sayesinde hareket etmeyen ve daha yapılı bir vücuda sahip olmak isteyenlerin başvuracağı yöntemler arasında yer alır. İşlem yaklaşık olarak yarım saat sürüyor. Kasların çalışmasıyla birlikte daha iyi görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Yağ yakımını sağladığı için gelişim sürecinde oldukça faydalıdır. Kişiye zararı yoktur ve yarım saat içinde 20.000 kere kaslarınızın çalışmasını sağlar.

Emslim Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Emslim
tedavisinde elektromanyetiklerin kullanılmasıyla birlikte işlem gerçekleştirilir. Yağ yakımını sağlamaya yardımcı olan tedavi yöntemidir. Kişiye bir zarar yoktur. Tam aksine egzersiz yapmaya yardımcı olduğu için kasların yoğun bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Haftada iki veya üç kere yapılabilir. İşlemin 5-8 seans aralıklarında gerçekleştirilmesi gerekir. Böylelikle daha sağlıklı sonuçların alınması sağlanır.

Emslim Uygulaması Hangi Bölgelere Uygulanır?

Vücudumuzun her yerinde yağlar birikebilme durumu vardır. Hareket çok önemli bir faktördür. Hareketin sağlanması adına emslim tedavisinden yardım alınabilir. Özellikle; bacak, basen ve göbek kısmında sıklıkla tercih edilebilir. Diğer bölgelere uygulanmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Emslim Neden Yapılır?

Emslimin yapılmasında pek çok faktör yer alıyor. Pek çok avantajları var olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü burada yağ yakımında çok büyük fayda sağlar. Egzersiz görevini sağlar ve kasların güçlenmesine yardımcı olur. Kişinin ihtiyacına uygun olacak şekilde uygulanabilir. Bunun haricinde uygulanmasında herhangi bir zararı yoktur.

Emslim Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Elektromanyetikler sayesinde kişi yattığı yerde yaklaşık olarak 20.000 kas hareketini sağlamış olur. Egzersizle birlikte vücudun yapısının daha sağlıklı hale gelmesini sağlar. 5-8 seans arasında yapılması üzerine çok doğru sonuçlar alınabilir. Sağlıklı ve istenilen yapıya sahip olup, öz güven yeniden kazanılır.

Emslim Kimler yaptıramaz?

Burada daha çok hamilelik sürecinde olanlar ve kalp pilinin takılı olduğu hastalarda işlemin yapılması önerilmez. Çünkü buradaki elektromanyetikler kişiye zarar verebilir. Bunun haricinde erkeklere ve kadınlara kolaylıkla uygulanabilir.

Yorum Yap
Giriş Yap