Bahar Candan OnlyFans’tan 1 milyon TL kazandı! İşte o fotoğraf!

 Bahar Candan OnlyFans’tan 1 milyon TL kazandı! İşte o fotoğraf!
Okunuyor Bahar Candan OnlyFans’tan 1 milyon TL kazandı! İşte o fotoğraf!

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları ile magazin gündeminin üst noktalarında yer alan Bahar Candan, geçtiğimiz haftalarda OnlyFans işine girmişti. Artık ise Candan, OnlyFans’tan kazandığı parayı açıkladı. Paylaşılan fotoğraf büyük dikkat çekti.

Bahar Candan, OnlyFans’tan 1 milyon TL kazandı, toplumsal medyada paylaştı

Sosyal medya fenomeni Bahar Candan, geçtiğimiz haftalarda OnlyFans hesabı açmıştı. Candan’ın ağır ilgi gören OnlyFans hesabı, fenomene büyük bir para kazandırmış üzere gözüküyor.

Candan, toplumsal medya hesabında OnlyFans hesabından ne kadar kazandığını açıkladı. Bunu da paylaştığı bir görsel ile açıkladı. Çok konuşulan o fotoğrafta Bahar Candan’ın OnlyFans’tan neredeyse 1 milyon TL kazandığı bilgisi yer alıyor. Candan, toplumsal medya hesabında kazandığı sayısı paylaşarak büyük dikkat çekti. OnlyFans’a da teşekkür etti.

Bahar Candan kimdir?

Bahar Candan, 17 Şubat 1998 tarihinde İstanbul’da doğdu. 24 yaşındaki Candan, Yardımcı Doçent Hekim Hakan Candan’ın ortanca kızıdır. Candan, ablası Nihal Candan üzere “İşte Benim Stilim” isimli moda yarışı ile ünlü oldu.

Hukuk öğrencisi olarak bilinen Bahar Candan, “Dondurma Gibisin” ve “Dom Pérignon” isimli iki müziğe sahip. Bahar Candan, İşte Benim Stilim’de sık sık gündeme gelen konuşma şekli, mimikleri ve ağlamalarıyla tanınıyor. Doya Doya Moda yarışı için 44 beden olduğu söyleniyor. Bahar Candan 1,76 cm uzunluğunda ve 71 kilodur. Candan, toplumsal medyada yaptığı paylaşımlar ile gündeme sık sık çıkıyor.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap