Beats’ın 3 yeni rengi kullanıcıların akıllarını başlarından alacak

 Beats’ın 3 yeni rengi kullanıcıların akıllarını başlarından alacak
Okunuyor Beats’ın 3 yeni rengi kullanıcıların akıllarını başlarından alacak

Beats Fit Pro kulaklıkları, bu ayın başlarında ki sızıntılarından sonra, artık de resmi olarak üç yeni renk seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Bu renkler Mavi, Pembe ve Sarı. Ayrıyeten kulaklıkların daha evvelki renkleri ise, siyah, beyaz, Gri ve mordu. Lakin çabucak belirtelim ki bu kulaklıklar yeni renklerin dışında, özellik olarak selefleriyle büsbütün birebir özelliklere sahipler.

Beats Fit Pro, Beats’in premium kablosuz kulaklıkları pozisyonunda. Bunlar, etkin gürültü tedbire, baş izleme ile mekansal ses ve Apple H1 çip üzere misal özelliklere sahip birinci kuşak AirPods Pro’ya nazaran daha fitness odaklı bir versiyon.

Beats’ın 3 yeni rengi kullanıcıların akıllarını başlarından alacak

Beats Fit Pro ayrıyeten, idman sırasında kulaklarınızda sabitlemenize yardımcı olan kanatlı uçlara sahip. Yeri gelmişken belirtmek gerekirse yeni Beats Fit Pro renkleri, başka renklerle tıpkı fiyattan yani 200 dolarlık fiyatla 23 Şubat’ta satışa sunulacak.

Beats Fit Pro kulaklıklarının güncellenmesi, bilhassa fitness meraklıları ve yüksek kaliteli kablosuz kulaklık arayanlar için heyecan verici bir haber. Yeni renk seçenekleri, daha geniş bir kitleye hitap etmeyi amaçlıyor ve farklı zevklere ahenk sağlayacak formda tasarlanmış. Bunun yanı sıra, Beats Fit Pro kulaklıklarının, öteki renk sürümlerinde olduğu üzere yüksek kaliteli ses ve gelişmiş özellikleri sunacağı da herkesin malumu.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap