• Ana Sayfa
  • Genel
  • Binance’den sarsıntıdan etkilenenlere 100 dolar! Pekala nasıl alacaksınız?

Binance’den sarsıntıdan etkilenenlere 100 dolar! Pekala nasıl alacaksınız?

 Binance’den sarsıntıdan etkilenenlere 100 dolar! Pekala nasıl alacaksınız?
Okunuyor Binance’den sarsıntıdan etkilenenlere 100 dolar! Pekala nasıl alacaksınız?

Kripto para borsası Binance, Türkiye’de yaşanan sarsıntıların akabinde yardım fonunu başlattı. Açıklamalara nazaran Binance, Kahramanmaraş merkezli zelzeleden etkilenen bölgelerde yaşadığı tespit edilen tüm Binance kullanıcılarına 100 dolar bedelinde Binance Coin (BNB) dağıtacak.

Binance, depremzedelere yardım yapacak

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak bilinen Binance, Kahramanmaraş ve civar vilayetlerde yaşanan zelzelenin akabinde dayanaklarını hızlandırdı. Sarsıntı bölgesinde seferberlik ilan edilmesinin akabinde, şirketler de yardımlarını sürdürmeye devam ediyor. Binance ise sarsıntı bölgesinde yer alan kullanıcılara 100 dolar (1883 TL) kıymetinde Binance Coin (BNB) dağıtacak.

Kullanıcıların kimlik tespiti için Binance, sarsıntının şiddetli bir biçimde etkilediği 10 ilde 6 Şubat’tan evvel tamamlanmış Adres Kanıtı (POA) hizmetini kullanacak. Yani yardımdan yararlanabilmek için kullanıcıların 6 Şubat‘tan evvel adres bilgilerini sisteme kaydetmiş olmaları gerekiyor.

Böylelikle, Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay vilayetlerinde adres delili yapmış şahıslara 100 dolarlık BNB dağıtılacak. Bu yardımın kaydını yapmış kullanıcılara otomatik bir halde yapılacağı söyleniyor. Binance toplam bağışın 5 milyon doları (94 milyon TL) aşabileceğini de belirtti.

Binance CEO’su CZ bahis hakkında, “Türkiye’deki son zelzeleler pek çok insan ve topluluk üzerinde yıkıcı bir tesir yarattı. Gayretlerimizin etkilenenlere bir ölçü rahatlama getireceğini umuyoruz. Daldaki meslektaşlarımızı da bu kriz vakitlerinde dayanak sunmak için bir kere daha bir ortaya gelmeye çağırıyoruz.” tabirlerine yer verdi.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap