Bir ayda %24 artan LUNC için fiyat varsayımı

 Bir ayda %24 artan LUNC için fiyat varsayımı
Okunuyor Bir ayda %24 artan LUNC için fiyat varsayımı

Terra Luna Classic fiyatı, USTC’nin yine belirleneceğine dair haberlerin akabinde bu hafta Perşembe ve Cuma günleri sert bir halde yükseldi. Topluluk, geçen Mayıs ayında UST’nin çöküşünün akabinde doğrulama arıyor.

Bir ayda %24 artan LUNC için fiyat tahmini

Neredeyse tüm kripto para piyasasını deviren ve Three Arrows Capital ve Celsius Network üzere kripto devlerini iflas ettiren çöküşün akabinde, topluluk yeni bir token oluşturmak için oy kullandı. Terra Luna 2.0 (LUNA) bu formda doğdu ve hala ekosistemdeki kullanıcıların birçoklarını barındırıyor.

Ancak, kimi beşerler daha sonra Terra Luna Classic (LUNC) olarak tanınan orjinal jetonla kaldı. O vakitten beri, LUNC topluluğu her vakit pazarda kendini kanıtlaması gerektiğini hissetti. Fakat zincir, günlük süreç hacmine nazaran piyasadaki en büyük borsa olan Binance’in tam takviyesine sahip görünüyor.

Binance, Terra Luna Classic topluluğunun kendisini eski ihtişamına kavuşturmasına yardım etmeyi taahhüt etti. Borsa, ağın toplam arzını azaltmayı amaçlayan LUNC yakma programını desteklemeye devam ediyor.

Terra Luna Classic Fiyatı 0,0002 Doları Geçen Repeg LUNC Teklifi Olarak Patladı

LUNC topluluğu, artık USTC olarak isimlendirilmesine karşın, düşmüş UST’yi geri yüklemek için bir öneriyi kabul ederek ezici bir çoğunlukla oy kullandı. Blok zincirini geliştirmekten ve sürdürmekten sorumlu olanlar, yönetişim onayının, önerilen çeşitli stratejileri kullanarak USTC’yi dolar sabit bedeline yine bağlamalarına müsaade vereceğini umuyor.

İstikrarsızlık riskini azaltmak için geliştirme takımı, USTC’nin rezervlerini birden çok varlık ve para ünitesinde tutmayı önerdi. Ayrıyeten, stablecoin’in arz ve talebini düzenlemeye yardımcı olmak için bir geri alım ve yakma sistemi kuracak.

Başka bir strateji, sahipleri USTC sabit pahasının altında olsa bile tutmaya teşvik etmenin bir yolu olarak ABD doları cinsinden faiz ödemek olacaktır. Öte yandan, stablecoin’in çıpanın üzerinde olduğu mühlet için uygulanan bir faiz fiyatı olacaktır.

Terra Luna Classic topluluğu ayrıyeten gerçek vakitli bilgi alışverişi sağlamak için çok sayıda kehanet sistemini entegre etmeyi planlıyor. Teklife nazaran, bu, bir kehanet kullanmayla bağlı manipülasyon riskini kıymetli ölçüde azaltacaktır.

Bununla birlikte, tüccarlar momentum göstergesindeki hareketleri yakından izlemelidir. Bir satış sinyali, mavi MACD çizgisinin kırmızı sinyal çizgisinin altında kesişmesiyle ortaya çıkar.

Trendin bilakis süreç yapmak ihtiyatlı olmayabilir, lakin Terra Luna Classic fiyatında satış yapmak isteyen tüccarlar, LUNC fiyatı 0,00019$’ın altına düşerse yahut alt sarı bandı beğendiyseniz bunu yapabilir.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap