Bitcoin boğa piyasası başladı mı? BTC büyük rallisi yakın mı?

 Bitcoin boğa piyasası başladı mı? BTC büyük rallisi yakın mı?
Okunuyor Bitcoin boğa piyasası başladı mı? BTC büyük rallisi yakın mı?

Bitcoin ( BTC ), Amerika Birleşik Devletleri’ndeki artan düzenleyici incelemenin tetiklediği son küçük düzeltmelerden geçen varlığa karşın yükseliş hisleri sergilemeye devam ediyor. Yükseliş görünümü, kripto para ünitesinin mümkün devam eden gelecekteki rallisine işaret eden teknik göstergelerle destekleniyor.

Bitcoin boğa piyasası başladı mı? BTC büyük rallisi yakın mı?

Bitcoin teknik analisti CryptoCon’a nazaran , birinci kripto para ünitesi, tarihi olarak daima bir ralliye yol açan boğa piyasası çapraz düzeyini vurdu.

Analiste nazaran, en “zihinsel dayanıklılığa” sahip yatırımcılar, ekonomik sakinlik hakkındaki kuvvetli anlatılara ve 10.000 dolarlık bir fiyat noktasının ruhsal pürüzüne karşın, Bitcoin’i mevcut gerçekleşen fiyatının altında satın alabilirler.

“Yalnızca en fazla zihinsel dayanıklılığa sahip olanlar, Bitcoin’i gerçekleşen fiyatın altında satın alabilir, 10.000 dolar üzere anlatılarla ve bir sakinlikle gayret edebilir. Birçoğu, Bitcoin’in düşük düzeylere geri döndüğü ve büsbütün kaçırdığı bir 2015 senaryosunu bekleyecek. Boğa Piyasası çaprazı burada, gemiye binme vakti.”

Bitcoin gerçekleşen hudut ve piyasa bedeli tablosu. Kaynak: CryptoCon

Yükseliş hislerinin hakim olduğu Bitcoin

Teknik gösterge, Bitcoin kısa bir mühlet için 25.000 $ konumunu geri aldığında gelir. Pozisyonun biraz altına düşmesine karşın, kripto boğaları genel teknik avantajı sergiliyor.

Finbold tarafından bildirildiği üzere Bitcoin, iki aylık grafiğinde üçüncü Stokastik izafi güç endeksi ( RSI ) yükseliş geçişine ulaştı. Gelişmeye bağlı olarak, bir numaralı kripto piyasası pahası “makro görünümde son derece yükseliş sinyali” gösteriyor.

Basın vaktinde Bitcoin, günlük yaklaşık %3 kayıpla 24.052 dolardan süreç görüyordu. Haftalık grafikte BTC %11’in üzerinde arttı.

Bitcoin yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Kıdemli teknik analistler Jim Wyckoff, son fiyat hareketine dayanarak, Bitcoin’in “fiyatlara karşı en az direnç” yolunun yakın vadede yanlara gerçek yükseleceğine dikkat çekti.

Ayrıca analistler, Bitcoin 25.000 doların üzerinde kalırsa, 30.000 doları geri almak için yer açabileceğini düşünüyor. Şu anda, Bitcoin’in yükseliş hissiyatı, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan %13’e ulaşan Taproot’un benimsenmesiyle vurgulandığı üzere, artan zincir içi aktiflikle de destekleniyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap