Bitcoin fiyat kestirimi – Bir sonraki satın alma bölgesi nerede?

 Bitcoin fiyat kestirimi – Bir sonraki satın alma bölgesi nerede?
Okunuyor Bitcoin fiyat kestirimi – Bir sonraki satın alma bölgesi nerede?

Bitcoin, son birkaç gün içinde kıymetli bir geri çekilme gördü ve birçok yatırımcının bir sonraki satın alma bölgesinin nerede olduğunu sorgulamasına neden oldu. Yatırımcılar, fiyat varsayım modellerini ve teknik tahlilleri kullanarak Bitcoin’in yakın gelecekte nereye gidebileceği konusunda fikir edinebilir.

Bitcoin fiyat varsayımı – Bir sonraki satın alma bölgesi nerede?

3 Şubat’ta, ABD Tarım Dışı İstihdam sayılarının beklenenden fevkalâde halde açıklanmasına karşın, önde gelen kripto para ünitesi Bitcoin, 23.300$ ile 23.750$ üzere dar bir aralıkta konsolide oldu.

ABD’de Ocak ayındaki İstihdam Büyümesi, 517K Yeni İşle Beklentileri Çok Aştı

2023’ün başında, Temmuz 2022’ye kıyasla tarım dışı bordrolardaki etkileyici artış nedeniyle iş piyasası inanılmaz derecede olumlu görünüyordu. Çalışma Bakanlığı’nın Cuma günkü raporuna nazaran, Ocak ayı tarım dışı bordroları 517.000’lik bir artış yaşadı ve bu, Dow Jones’tan daha yüksekti. 187.000 iddiası ve Aralık ayının yararı 260.000.

Mastercard İktisat Enstitüsü’nün ABD’li baş ekonomisti Michelle Meyer’e nazaran, rapor “olağanüstü” idi. Bu, muhakkak ekonomik istikrarsızlıklar ışığında iş büyümesinin nasıl sürdürülebileceğine dair soruları gündeme getiriyor.

Bu mühlet zarfında birçok dalda muazzam bir emekçi gereksinimi olduğu açıktır. Şirketler, işçi düzeylerinin mevcut iş gereksinimleri için kâfi olduğundan emin olmak için efor harcıyorlar.

İstatistikler, işsizlik oranının, varsayım edilen %3,6’ya kıyasla %3,4 ile Mayıs 1969’dan bu yana en düşük düzeyine ulaştığını gösteriyor. Ayrıyeten işgücüne iştirak oranı %62,4’e yükseldi.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap