Bitcoin için büyük bir satış yakın mı?

 Bitcoin için büyük bir satış yakın mı?
Okunuyor Bitcoin için büyük bir satış yakın mı?

Bitcoin ( BTC ), boğalar ve ayılar, fiyat düzeyinin çabucak üzerinde oluşan ‘devasa bir tedarik duvarı’ ile kıymetli fiyat pürüzünü aşmaya devam ederken, takviyesi 23.000 doların üzerinde geri kazanmaya çalışırken.

Bitcoin için büyük bir satış yakın mı?

Finbold’un IntoTheBlock’tan edindiği bilgilere nazaran, 7 Şubat prestijiyle 1.85 milyon adres, 22.987 $ ile 23.662 $ ortasında değişen bir meblağda 1.13 milyon BTC satın aldı. Mevcut durumda, Bitcoin şu anda gün içinde %0,42 artışla 22.995 dolardan süreç görüyor.

Bitcoin devasa adres duvarı. Kaynak: IntoTheBlock

BTC’nin bu büyük arz duvarının altında süreç yapması bilhassa dikkat caziptir ve kripto ticareti uzmanı Ali Martinez, bu adreslerin satış yapmasını önlemek için Bitcoin’in bu bölgeyi süratli bir halde dayanak olarak geri kazanması gerektiğini söyledi.

“BTC’nin, bu adreslerin varlıklarını satmasını önlemek için çok yakında bu alanı dayanak olarak geri alması gerekiyor.”

Bitcoin 28.000 Dolara Gidebilir

Bitcoin hala agresif bir biçimde düşük aralığın içindeki düzeyleri tutuyor ve Michael a de Poppe hala en uygun uzun giriş olarak 21.700 $ ‘lık bir taramaya hakikat eğilirken, onu çevreleyen mevcut heyecan derecesi göz önüne alındığında bunun pek mümkün olmadığına inanıyor. Bu bağlamda, fiyatın 26.000 $ ile 28.000 $ ortasında bir yere tırmanmaya devam etmesi beklenen görünüyor.

“Bitcoin hala hevesle düşük düzey düzeylerini tutuyor. Hala en uygun uzun giriş olarak 21,7 bin dolarlık bir taramayı tercih ediyorum, lakin beşerler pazarlara girmeye o kadar istekli ki, büyük olasılıkla bunu alamayacağız. Bu bağlamda, 26-28 bin doların devam etmesi mümkün görünüyor.”

Bu ortada, IntoTheBlock, 10 milyon dolardan fazla Bitcoin’e sahip olan adreslerin, varlıklarını bir evvelki aya nazaran en çok artıran adresler olduğunu tespit etti ve bu, birçok kuruluşun ve değerli servete sahip şahısların Bitcoin’e sahip olduğuna dair inancı gösteriyor.

Bitcoin büyük sahipleri. Kaynak: IntoTheBlock

Finbold tarafından 28 Ocak’ta hesaplanan bilgiler, kripto piyasasının canlanmasıyla birlikte 44.000’den fazla yeni Bitcoin milyoneri yapıldığını ortaya koydu. 28 Ocak’ta Bitcoin milyonerlerinin sayısı, 5 Ocak’taki 28.084 BTC milyoneri sahibinden 44.399 yahut %61’lik bir artışı temsil ederek 72.483’e ulaştı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap