• Ana Sayfa
  • Genel
  • Bitcoin yatırımcılarını devasa bir “boğa tuzağı” mı bekliyor?

Bitcoin yatırımcılarını devasa bir “boğa tuzağı” mı bekliyor?

 Bitcoin yatırımcılarını devasa bir “boğa tuzağı” mı bekliyor?
Okunuyor Bitcoin yatırımcılarını devasa bir “boğa tuzağı” mı bekliyor?

Bitcoin ( BTC ) son 24 saat içinde anlık olarak 24.900 $’a ulaşırken, amiral gemisi dijital varlığın altı ayın en yüksek fiyatı, yatırımcılar bu düzeydeki manisi aşıp 25.000 $’ın üzerinde süreç yapıp yapmayacağını izliyor.

Bitcoin yatırımcılarını devasa bir “boğa tuzağı” mı bekliyor?

Şu anda, 2023’te %49,5’e kadar, kripto para ticaret uzmanı Michaël van de Poppe, 16 Şubat’ta bir tweet’te, Bitcoin 25.000 $’ı aşabilirse, daha yüksek vakit dilimi düzeylerinin bir testi olduğu ve akabinde piyasaların başlayacağı için muhtemelen 30.000 $’a ve ötesine yükseleceğini iddia etti. yatırımcılar düzeltmeyi çok kısa tuttukça üst yanlışsız dalgalanıyor.

“Yukarı istikametli bir piyasada düzeltmeler nispeten kısa ömürlüdür. Daha yüksek vakit çerçevesi düzeyleri bir test alır ve akabinde beşerler düzeltmeyi kısa tuttukça piyasalar üst hakikat fırlamaya başlar. 25 bin doları aştıktan sonra Bitcoin için 30-35 bin dolara gerçek devam edeceğiz.”

Ancak, Bitcoin’in son zamanlardaki yükselişine karşın, dijital para ünitesinin şimdiye kadar gördüğü “en büyük boğa tuzağı” ile karşı karşıya olabileceği konusunda uyardı. Bunu, Bitcoin tırmanıyor olmasına karşın, “piyasanın bir tarafında kararlı olmak sizi büyük kayıplara sürükleyebilir” dedi.

Bitcoin fiyat analizi

16 Şubat Perşembe günü, Bitcoin yükseldi ve kripto para piyasasını da beraberinde getirdi ve görünüşe nazaran ABD hükümeti tarafından alınan daha güçlü bir düzenleyici duruştan etkilenmedi.

Şu anda Bitcoin, son 24 saatte %11,02 ve evvelki haftaya nazaran %8,43 artışla 24.622 dolardan süreç görüyor. Bitcoin’in toplam piyasa kıymeti, 24 saat içinde piyasa bedeline 46 milyar dolar ekledikten sonra şu anda 475.2 milyar dolara ulaştı.

Bitcoin 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Piyasanın Kasım ayında tabana vurduğuna ve o vakitten beri güç kazanıyor üzere göründüğü için yükselişe geçtiğine dair artan göstergeler var ve beşerler, her ikisi de uzaydaki birçok kişinin en berbatın geride kaldığını hissettiği klâsik sinyaller olan her türlü düşüş haberini görmezden geliyor.

Mevcut düzenleyici ortam, kripto para ünitesi sanayisi için bir rüzgar üzere görünse bile, altcoinlerden Bitcoin’e bir ölçü para akıyor üzere görünebilir. Aslında, BTC , SEC lideri tarafından “ emtia ” olarak etiketlenen tek kripto para ünitesidir. Bunun direkt bir sonucu olarak, Bitcoin’in pazar hakimiyeti istikrarlı bir halde artıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap