Boğalar, XRP’yi yakın takibe aldı!

 Boğalar, XRP’yi yakın takibe aldı!
Okunuyor Boğalar, XRP’yi yakın takibe aldı!

XRP, tokenin sonraki fiyat gidişatı hakkında mümkün ipuçları sunan bir ticaret modeli olan uzun vadeli bir konsolidasyon evresiyle karşı karşıya.

Boğalar, XRP’yi yakın takibe aldı!

XRP’nin pahası birebir bölgede birkaç aydır durdu ve muhtemel bir kırılma belirtisi göstermedi. Birçok altcoin, rekor fiyat kırılmaları için 2023 rallisinden yararlandığından, bu gelişme genel pazarla çelişiyor.

Özellikle Ekim 2022 sonu ile 25 Ocak ortasında, XRP’nin bedeli yüklü olarak 0,40 dolar ile 0,46 dolar aralığında süreç gördü. Bununla birlikte, token, yüksek bir süreç hacmini sürdürürken, periyot boyunca değerli takviye ve direnç düzeylerini anlık olarak kırdı.

XRP mum grafiği. Kaynak. Ticaret Görünümü

XRP neden konsolide oluyor?

Fiyat hareketi, madeni para fiyatının piyasa ile bağlantılı dalgalanma yaşamadığını öne sürdüğü için olumlu bir işaret olarak görülebilse de, farklı biçimde de yorumlanabilir.

Senaryo, XRP’nin rastgele bir tarafta değerli bir hareket yapmadan evvel durakladığını gösterebilir. Bu türlü bir etapta, XRP topluluğu piyasa şartlarını izliyor ve alım yahut satım için net bir sinyal bekliyor olabilir. Tarihi olarak, bu cins bir konsolidasyon bir fiyat patlamasıyla sonuçlandı. Bu nedenle, boğalar hareket etmeye karar vermeden evvel durumu izliyor olabilir.

Ayrıca, fiyat sakinliği, XRP’nin büyük olasılıkla düşeceğine inanan piyasa iştirakçileri tarafından tetiklenmiş olabilir ve bu da tokenin büyük ölçülerde dampinge teşebbüsüne neden olabilir.

Bununla birlikte, XRP, madeni para için güçlü bir talebi ve büyük satış siparişlerini almaya istekli alıcıları tetikleyen bu kampanyaya karşılık vermiş görünüyor. Bu, XRP’nin önümüzdeki günlerde muhtemel bir fiyat patlamasına baktığının işareti olabilir.

Konsolidasyonun, muhtemel fiyat hareketini kestirim edememe nedeniyle XRP yatırımcıları ortasında kararsızlığa işaret edebileceğine dikkat etmek kıymetlidir. Bu, XRP’nin Ripple ile Menkul Değerler ve Borsa Kurulu ( SEC ) ortasında devam eden yasal davadan etkilenmesinin beklendiği bir evreye denk geldi . Mevzuyla ilgili olarak blockchain firması, kayıt dışı XRP formunda menkul değerler satmakla suçlanıyor.

XRP fiyat analizi

Basın vaktinde, XRP günlük yaklaşık %3,5 kayıpla 0,41 dolardan süreç görüyordu. Haftalık grafikte XRP %2 arttı.

XRP yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Token, 20.6 milyar dolarlık bir piyasa pahasını denetim ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap