Cardano, balina aktivitesinde büyük bir artış kaydetti.

 Cardano, balina aktivitesinde büyük bir artış kaydetti.
Okunuyor Cardano, balina aktivitesinde büyük bir artış kaydetti.

Son kripto para piyasası gerilemesi, birçok yatırımcıyı çalkantılı 2022 yılının tekrarı konusunda endişelendiriyor, lakin yüksek hacimli büyük Cardano ( ADA ) süreçleri, piyasa kıymetine nazaran sekizinci en büyük kripto para ünitesi için sağlıklı bir işaret olabilir.

Cardano, balina aktivitesinde büyük bir artış kaydetti.

Tesadüf yapıtı, zincir üstü ve toplumsal ölçüm platformu Santiment tarafından 14 Şubat’ta yayınlanan yeni ‘ Cardano Eyaleti ‘ raporuna nazaran, Şubat ayının başından bu yana Cardano balina ve köpekbalığı süreçlerinin sayısı büyük bir artış kaydediyor.

Cardano balina süreç sayısı. Kaynak: Santiment

Spesifik olarak, 100.000$ ve üzeri Cardano süreçleri, Şubat ayının başından bu yana günde ortalama 1.700 süreç gerçekleştiriyordu; bu, Ocak ayı boyunca gerçekleşen günde ortalama 300 süreçten %467’lik bir artışla olumlu bir işaret.

Rapora nazaran bu ortada, 10.000 ila 10 milyon ADA tutan balina ve köpekbalığı adresleri, kripto ticaret platformu FTX’in 9 Kasım 2023’teki çöküşünden bu yana, yayın tarihindeki bedeli 235,5 milyon dolar olan ortak 659,53 milyon ADA biriktirdi.

Cardano fiyat analizi

Mevcut durumda, Cardano’nun mahallî tokeni şu anda 0,36 $’dan el değiştirdiği için günlük %2,62’lik mütevazi yararlar kaydediyor. Birebir vakitte, grafiklerin de gösterdiği üzere, bu fiyat bir evvelki haftaya nazaran %5,3’lük bir düşüşü, lakin tekrar de geçen aya nazaran %3,07’lik bir artışı temsil ediyor.

Cardano 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Büyük süreçlerin sayısındaki büyük artışa ek olarak, rastgele bir Cardano kurtarması, kripto paranın genel atmosferi ve makroekonomik ortamın yanı sıra ekosistemi çevreleyen olumlu gelişmeler (Şubat’taki Valentine güncellemesi gibi) dahil olmak üzere birçok faktöre bağlı olacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap