ChatGPT’ye 2030’da Cardano fiyatının ne olacağını sorduk

 ChatGPT’ye 2030’da Cardano fiyatının ne olacağını sorduk
Okunuyor ChatGPT’ye 2030’da Cardano fiyatının ne olacağını sorduk

Metin tabanlı yapay zeka ( AI ) platformu ChatGPT’nin muazzam popülaritesi, teknolojiye yönelik halkın ilgisinin tekrar arttığına tanıklık ettiğinden, yararı, Cardano üzere kripto para ünitesi bölümündeki varlıkların geleceğine ait içgörü sağlamak da dahil olmak üzere birçok alanda kanıtlanmıştır.

ChatGPT’ye 2030’da Cardano fiyatının ne olacağını sorduk

Bunu akılda tutarak Finbold, yapay zeka sohbet robotundan ağın yükseltmeleri ve gelişimi, akıllı kontratların ve kripto cüzdanlarının sayısı , topluluk gücü ve öteki faktörlere dayalı olarak 2030 yılına kadar Cardano’nun mümkün fiyatını paylaşmasını istedi.

Cardano’nun büyümesini sağlayan faktörler

ChatGPT, çeşitli piyasa faktörleri ve dalgalanmalar nedeniyle Cardano’nun fiyatını kesin olarak kestirim etmenin güç olduğunu kabul etse de, AI aracı, 2030 yılına kadar fiyatını potansiyel olarak etkileyebilecek birkaç temel ögesi vurguladı.

“Birincisi, Cardano araştırma ve geliştirmeye odaklanmasıyla tanınıyor ve ağında yükseltmeleri uygulamak için çalışan güçlü bir geliştirme grubuna sahip. Akıllı mukavele fonksiyonelliğini tanıtan Alonzo sert çatalı da dahil olmak üzere bu yükseltmeler, merkezi olmayan uygulamalar ve hizmetler için bir yardımcı token olarak ADA’ya olan talebi potansiyel olarak artırabilir.”

Bunun da ötesinde, ChatGPT, artan sayıda ADA cüzdanının, genişleyen bir kullanıcı tabanına ve benimsemeye işaret edebileceğinin yanı sıra, Cardano topluluğunun gücünün ve çeşitli kurum ve kuruluşlarla olan iştiraklerinin “bunun da rol oynayabileceğini” vurguladı. büyüme.”

ChatGPT diyor ki: 2$ – 30$

AI aracı, makul sayılar açısından, birtakım analistlerin ve çevrimiçi kaynakların üstteki faktörlere dayanarak 2030 yılına kadar ADA için bir dizi mümkün fiyat kestirim ettiğini söyledi ve şunları açıkladı:

“Bazı kaynaklara nazaran ADA, gelişmelerine ve artan benimsenmesine bağlı olarak 2030 yılına kadar potansiyel olarak 10 ila 30 ABD Doları yahut daha fazlasına ulaşabilir. Fakat, bunların sadece varsayım olduğunu ve ADA’nın 2030’daki gerçek fiyatının çeşitli faktörlere bağlı olarak değerli ölçüde değişebileceğini akılda tutmak değerlidir.”

Öte yandan chatbot, Cardano’nun geleceğiyle ilgili yükseliş beklentilerine ek olarak, Cardano’nun 2030 yılına kadar 2 ila 5 dolar aralığında süreç görmesini bekleyen daha muhafazakar kestirimlerin de olduğunu söyledi.

Cardano fiyat analizi

Bu ortada Cardano, Şubat ayında alınan bilgilere nazaran, basın vaktinde 0,40 $ fiyatıyla el değiştiriyordu ve birden fazla grafikte günlük %3,15, evvelki hafta genelinde %2,01 ve geçen aya nazaran %14,92 dahil olmak üzere karlar kaydetti.

Cardano 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Her şey düşünüldüğünde, Cardano sahiden de ChatGPT tarafından sağlanan fiyat aralığına ulaşabilir, lakin bu alandaki ilerlemesi büyük ölçüde daha geniş kripto ve makroekonomik ortama, ekosisteminin daha da başarılı bir halde gelişmesine ve öbür ilgili gelişmelere bağlı olacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap