• Ana Sayfa
  • Genel
  • ChatGPT’ye 2030’da Ethereum fiyatının ne olacağını sorduk! Ne yanıt verdi?

ChatGPT’ye 2030’da Ethereum fiyatının ne olacağını sorduk! Ne yanıt verdi?

 ChatGPT’ye 2030’da Ethereum fiyatının ne olacağını sorduk! Ne yanıt verdi?
Okunuyor ChatGPT’ye 2030’da Ethereum fiyatının ne olacağını sorduk! Ne yanıt verdi?

Giderek daha tanınan hale gelen metin tabanlı yapay zeka ( AI ) platformu ChatGPT, Ethereum ( ETH ) üzere dijital varlıkların gelecekteki fiyatları hakkında faydalı bilgiler sağlayabildiği kripto para piyasası da dahil olmak üzere çeşitli alanlarda ve maksatlarda yararını göstermiştir.

ChatGPT’ye 2030’da Ethereum fiyatının ne olacağını sorduk! Ne yanıt verdi?

Bu bağlamda Finbold, ChatGPT’den tarihî fiyat hareketlerine ve mevcut piyasa şartlarına dayalı olarak 2030 yılına kadar Ethereum’un muhtemel fiyat aralığını paylaşmasını istedi ve yapay zeka aracı, piyasa pahasına nazaran ikinci en büyük kripto para ünitesinin geleceğine dair içgörülü bir görüş sağladı.

ChatGPT, “Ethereum epey değişken bir varlık olduğundan ve fiyatı piyasa hassaslığı, benimseme, ağ aktifliği ve düzenleyici gelişmeler.”

Öte yandan, AI aracının açıkladığı üzere:

“Bununla birlikte, Ethereum en başarılı kripto para ünitelerinden biri oldu ve fiyatı son birkaç yılda değerli bir büyüme yaşadı.”

ChatGPT diyor ki: 5.000$ – 20.000$

Ayrıca ChatGPT, “birçok uzmanın, ağında oluşturulan merkezi olmayan uygulamaların (dApp’ler) artan benimsenmesi ve merkezi olmayanın genişlemesi üzere çeşitli faktörler nedeniyle Ethereum’un fiyatının uzun vadede artmaya devam edeceğine inandığını” belirtti.

Bunun da ötesinde, chatbot, “ağın Ethereum 2.0 üzere gelecek güncellemelerle gelişme ve daha verimli hale gelme potansiyelinden” bahsetti. Muhakkak sayılar açısından, yapay zeka farklı göstergelere dayalı olarak belli bir aralık oluşturmayı başardı:

“Çeşitli fiyat iddialarına ve tahlillerine dayanarak, birtakım uzmanlar Ethereum’un fiyatının benimseme suratına ve teknik gelişmelere bağlı olarak 2030 yılına kadar 5.000 ila 20.000 $ ortasında rastgele bir yere ulaşabileceğine inanıyor. Lakin, bu iddiaların hayli spekülatif olduğunu ve bir dizi faktöre bağlı olarak değişebileceğini belirtmek kıymetlidir.”

Ethereum fiyat analizi

Bu ortada, Ethereum’un mahallî tokeni, son yedi gündeki %5,65’lik düşüşün akabinde toparlandığı, lakin aylık bazda %1,74’lük mütevazi bir artış kaydettiği için son 24 saatte %5,11 artışla 1.578 $’dan el değiştiriyordu. grafik, 15 Şubat’ta alınan datalara nazaran.

Ethereum 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Ayrıca, ChatGPT’nin Ethereum, XRP, Shiba Inu ( SHIB ) ve Bitcoin ( BTC ) üzere dijital varlıkların geleceği hakkında bilgi sağlamanın yanı sıra, eşsiz bir fırsat sunduğu için kriptonun daha fazla benimsenmesine yardımcı olabileceğini de belirtmek kıymetlidir. yeni başlayanlar için sanayinin kavramları hakkında bilgi edinmek.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap