• Ana Sayfa
  • Genel
  • ChatGPT’ye 2030’da SHIB fiyatının ne olacağını sorduk. İşte söylediği şey!

ChatGPT’ye 2030’da SHIB fiyatının ne olacağını sorduk. İşte söylediği şey!

 ChatGPT’ye 2030’da SHIB fiyatının ne olacağını sorduk. İşte söylediği şey!
Okunuyor ChatGPT’ye 2030’da SHIB fiyatının ne olacağını sorduk. İşte söylediği şey!

Metin tabanlı yapay zeka ( AI ) platformu ChatGPT’nin ortaya çıkışı, tüccarların mümkün kripto fiyat iddialarını belirleme üzere misyonlarla piyasaları tahlil etmelerine yardımcı olmak üzere farklı bölümlerde ihtilal yaratıyor. Aracın kripto alanındaki şimdiki olaylara ait bilgisi hudutlu kalsa da, ne bekleyeceğiniz konusunda bir fikir verebilir.

ChatGPT’ye 2030’da SHIB fiyatının ne olacağını sorduk. İşte söylediği şey!

ChatGPT’den bilhassa 2030’da mem kripto para ünitesi Shiba Inu ( SHIB ) için bir fiyat kestirimi sunmasını istedik. Nitekim de araç, kripto piyasası oynaklığına dayalı olarak SHIB için kesin bir fiyat sunmanın sıkıntı olduğunu kaydetti.

Ancak AI aracı, genel kripto piyasası görünümünün ve ağ gelişiminin SHIB’nin fiyatını belirleyebileceğine dikkat çekti.

ChatGPT, “SHIB’in 2030’daki fiyatını rastgele bir doğruluk derecesi ile iddia etmek imkansız. SHIB’in fiyatı, kripto para piyasasının performansı, SHIB projesinin gelişimi ve genel ekonomik ortam dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlı olacaktır. Kripto para piyasası epeyce değişken ve öngörülemez ve SHIB’in gelecekteki fiyatı hakkında yapılan tüm kestirimler büsbütün spekülatiftir” dedi.

Özellikle, araç şimdi deneysel evresindeyken, fiyatların izlenmesi ve belli şartlarda süreç yapılması üzere tekrarlayan vazifelerin otomatikleştirilmesi için kullanılabilir. Aracın analitik potansiyeli, tacirlerin piyasa eğilimlerine ve fiyatlara dayalı şuurlu kararlar almasına yardımcı olabilir.

SHIB fiyat esasları

Aynı vakitte, PricePredictions’daki AI aracı da SHIB’nin önümüzdeki haftalar için fiyatını belirledi. Bir makine tahsili algoritmasından yararlanan araca nazaran, SHIB 28 Şubat’ta 0,000012 dolardan süreç yapmak için bir fiyat düzeltmesi yaşayacak.

ChatGPT tarafından sunulan projeksiyonun, varlığın toparlanacağına inanan SHIB savunucuları ile birebir çizgide olduğunu belirtmekte yarar var, belirtecin daha fazla yarar sağlaması için ağda daha fazla geliştirmeye muhtaçlık var. Bilhassa, belirtecin başlangıcından ve yükselişinden bu yana, yarar eksikliği nedeniyle eleştirildi.

Bu bağlamda, Shiba Inu geliştiricileri, varlığın fiyatını güzelleştirmek için jetonların hızlandırılmış yakılması üzere çeşitli teşebbüsler sıraladılar. Birebir vakitte topluluk, Shibarium isimli katman 2 protokolü için hazırlanıyor.

Geliştiricilere nazaran, Shibarium’un maliyetleri en aza indireceği ve süreç suratlarını artıracağı bildiriliyor. Lakin, yükseltme için lansman tarihi belirsizliğini koruyor.

Shiba Inu fiyat analizi

SHIB, genel olarak 2023 kripto piyasası yararlarının başkanları ortasında yer aldı; fakat, token’ın ivmesi, piyasa hassaslığındaki genel yavaşlama nedeniyle geçersiz kılınmış görünüyor. Basın vaktinde SHIB, son 24 saatte %7’nin üzerinde kayıpla 0,00001234 dolardan süreç görüyordu.

SHIB yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Gerçekten de, düşüş trendi çizgisi, tokenin teknik göstergelerinin müspet kar işaretleri göstermesinin akabinde geliyor ve varlığın 0,017 doları hedefleyecek halde konumlanmasına neden olan muhtemel bir boğa flaması çıkışı var.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap