ChatGPT’ye 2030’da Solana fiyatının ne olacağını sorduk

 ChatGPT’ye 2030’da Solana fiyatının ne olacağını sorduk
Okunuyor ChatGPT’ye 2030’da Solana fiyatının ne olacağını sorduk

OpenAI’nin metin tabanlı yapay zeka ( AI ) platformu ChatGPT, kripto para piyasası da dahil olmak üzere birçok alanda kullanılabilirliği ve Solana ( SOL ) üzere dijital varlıkların gelecekteki fiyatları hakkında fikir vermesi sayesinde dünya çapında tanınma ve popülerlik kazandı.

ChatGPT’ye 2030’da Solana fiyatının ne olacağını sorduk

Bunu dikkate alan Finbold, AI sohbet robotundan, ağın şimdiye kadarki gelişimine, eşsiz özelliklerine, topluluk gücüne, mevcut pazar şartlarına, geçmiş performansına, toplu çevrimiçi bilgilere ve öteki faktörlere dayalı olarak 2030 yılına kadar Solana için mümkün fiyat aralığını sağlamasını istedi.

ChatGPT, Solana’nın yahut öbür rastgele bir kripto para ünitesinin gelecekteki fiyatı hakkında kesin bir halde kesin bir cevap vermenin sıkıntı olduğunu kabul ettikten sonra, mümkün ralli için “yüksek süreç suratları ve düşük fiyatlar dahil olmak üzere, onu cazip bir seçenek haline getirebilecek nedenler” sağladı.

ChatGPT diyor ki: 50$ – 1.000$

Belirli sayılar açısından, AI aracı hem yükseliş hem de düşüş senaryosu için mümkün Solana fiyat aralıkları sağladı ve en optimist durum SOL’un 2030’a kadar 1.000 $ yahut daha fazla olacağını kestirim etti:

“Boğa senaryosu: Birtakım analistler, yüksek sürat, düşük fiyatlar ve güçlü geliştirme grubu üzere eşsiz özellikleri nedeniyle SOL’un önümüzdeki yıllarda güçlü bir büyüme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. SOL’un benimseme kazanmaya devam etmesi ve teknolojisini geliştirmesi durumunda 2030 yılına kadar 1.000 $ yahut daha yüksek bir kıymete ulaşabileceğini iddia ediyorlar.”

Öte yandan, ayıların gerçek olduğu kanıtlanırsa, ChatGPT, Solana’nın pazar şartlarını ve rekabeti münasebet göstererek önümüzdeki yedi yıl içinde sırf mütevazı bir artış (ancak tekrar de bir artış) yaklaşık 50 ila 100 $ bekleyebileceğini belirtti:

“Düşüş senaryosu: Öbürleri, mevcut piyasa şartlarının ve kripto alanındaki artan rekabetin SOL’un büyüme potansiyelini sınırlayabileceğine inanıyor. Bu senaryoda SOL, tarihi fiyat hareketlerine ve piyasa eğilimlerine bağlı olarak 2030 yılına kadar 50 ila 100 $ aralığında süreç görebilir.”

Solana fiyat analizi

Mevcut durumda, Solana şu anda günlük grafiğinde %5,06’lık bir düşüşü temsil eden 22,57 $’dan süreç görüyor, zira dijital varlık evvelki yedi gündeki %10,42’lik çıkarını koruyor ve 1,37’yi dengelemeye çalışıyor. 17 Şubat’ta alınan datalara nazaran geçen ay boyunca % düşüş.

Solana fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bu ortada, ChatGPT tarafından sunulan iki mümkün senaryodan birinin gerçekleşmesi, daha geniş kripto ve makroekonomik atmosferin yanı sıra Solana dayanaklı Phantom’da dolandırıcılığı önlemek için yeni bir aracın piyasaya sürülmesi üzere ekosistemini çevreleyen gelişmelere bağlı olacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap