Cristiano Ronaldo’ya reaksiyonlar dinmiyor! Herkes Messi’ci oldu!

 Cristiano Ronaldo’ya reaksiyonlar dinmiyor! Herkes Messi’ci oldu!
Okunuyor Cristiano Ronaldo’ya reaksiyonlar dinmiyor! Herkes Messi’ci oldu!

Türkiye, tarihinin en büyük felaketinin yasını tutmaya devam ederken bir yandan da yavaş yavaş yaralarını sarmaya çalışıyor. Tam 10 ilimizi etkileyen büyük zelzelelerin sonrasında dünyanın pek çok ülkesinden takviye takımları ülkemize gelmiş ve kurtarma operasyonlarında rol almıştı. Ayrıyeten bölgeye yardım için yapılan kampanyalarda da kıymetli dayanaklar verildi. Futbol dünyası da hususa karşı sessiz kalmadı.

Cristiano Ronaldo’ya yansılar dinmiyor! Türkiye’yi görmezden geldi!

UEFA tertiplerinin öncesinde Türkiye ve Suriye’de ömrünü yitirenler anısına hürmet duruşunda bulunuldu. Buna ek olarak Lionel Messi, Neymar, Mbappe ve daha pek çok dünyaca ünlü futbolcu, Türkiye için bağışta bulundu ve dayanak bildirileri yayınladı. Lakin yardımsever ve hassas bir süperstar olarak tanıdığımız Cristiano Ronaldo, Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı felaketle alakalı rastgele bir takviye iletisi paylaşmadı. Afeti adeta görmezden gelen Ronaldo’ya Türk hayranlarından ise büyük reaksiyon var. Ünlü oyuncunun Instagram gönderilerinin altına yapılan yorumlar, bu yansıların en somut göstergesi pozisyonunda.

Yeni GOAT Messi

Yakın vakte kadar Ronaldo’yu destekleyen ve onu tarihin en âlâ futbolcusu olarak gören Türk kullanıcılar bile Portekizliye cephe almış durumda. Yorumlarda Messi’nin örnek bir sportmen olduğundan bahsedilirken, artık Messi’nin tarafına geçtiğini söz edenlerin sayısı ise bir epey fazla. Hatta Türk kullanıcılar, Ronaldo’yu takip etmeyi bırakarak Messi’yi takip etme yolunu izliyor. Ana maksat ise Messi’nin takipçi sayısının Ronaldo’yu geçmesi.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap