Elon Musk başımıza ne işler açtın! Instagram da fiyatlı mavi tik sistemine geçiyor

 Elon Musk başımıza ne işler açtın! Instagram da fiyatlı mavi tik sistemine geçiyor
Okunuyor Elon Musk başımıza ne işler açtın! Instagram da fiyatlı mavi tik sistemine geçiyor

Bir müddet evvel tanınan toplumsal medya uygulaması olan Twitter’ı satın alan Elon Musk, birinci iş olarak büyük bir işten çıkarma operasyonu başlatmıştı. Gelen yansıları çok umursamayan Twitter CEO’su, şirketin fazla eşyalarını satışa çıkarmaktan da geri durmadı. Uygulamanın genel dinamikleriyle de oynayan Elon Musk, mavi tik rozetini ise fiyatlı abonelik sistemi haline getirdi.

Elon Musk başımıza ne işler açtın! Instagram da fiyatlı mavi tik sistemine geçiyor

Twitter’da yer alan reklamlardan şikayetçi olanlar için öbür bir fiyatlı abonelik sistemi üzerinde daha çalışan Musk, o denli görünüyor ki Facebook ve Instagram’a ilham kaynağı oldu. O denli ki gelen haberler, Instagram ve Facebook’un da mavi tik için fiyatlı abonelik sistemine geçeceğini bizlere söylüyor.

Söz konusu uygulamaların mevzuyla alakalı ne vakit güncelleme alacağı konusunda ise şimdi rastgele bir ayrıntı yok. Fakat çalışmaların başladığı ve çok geçmeden noktalanacağı söz edilenler ortasında yer alıyor.

Peki fakat Instagram ve Facebook’ta mavi tik rozetine sahip olmak için ne kadar ödemeniz gerekecek? Dediğimiz üzere, bu şimdi taze bir haber ve ayrıntılara hakim değiliz. Münasebetiyle fiyat noktasında da hala net bir bilgi elimizde yok. Pekala siz Instagram mavi tik rozetine sahip olmak ister misiniz? Görüş ve fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap