Elon Musk bu yeni telefona modeline hayran kaldı!

 Elon Musk bu yeni telefona modeline hayran kaldı!
Okunuyor Elon Musk bu yeni telefona modeline hayran kaldı!

Samsung, kısa bir mühlet evvel Galaxy S23 serisini tanıttı. Telefonlar hakkında bilgi ve birinci incelemelerini sizlerle sıcağı sıcağına paylaşmıştık. Selefine kıyasla işlemci dışında çok büyük geliştirmelerin yer almadığı yeni seri, kamera özellikleriyle ise birtakım farklılıklar içeriyor ve bu, Elon Musk’ı da etkilemiş üzere görünüyor.

Milyonlarca gösterim aldı

Marques Brownlee isimli bir twitter kullanıcısı, Galaxy S23 Ultra ile Ay’a 100x zum yaptığı kısa bir tanıtım görüntüsü yayınlamasının akabinde Elon Musk’ın dikkatini çekmeyi başarmış. Brownlee, attığı tweet’te, “Kimin ayın 100x fotoğrafını çekmesi gerektiğini bilmiyorum fakat Galaxy S23 Ultra’nın sizin için uygun telefon olduğu kesin,” yazarken, Elon Musk da bu tweet’in altına “Wow” formunda bir yorum yaptı. Elon Musk’ın bu karşılığı şu ana kadar 8.4 milyon gösterim alırken, Brownlee’nin Space Zoom görüntüsü da şimdiye kadar 31 milyonun üzerinde gösterim almış durumda.

Elon Musk‘ın Samsung’un son amiral gemisi telefonu yahut kameraları hakkında bilgisi olup olmadığından emin değiliz, fakat bu şov kendisinden olumlu bir reaksiyon almış durumda. Kuşkusuz Samsung da husustan haberdar. Samsung Mobile US de Elon’ın tweet’ine karşılık vererek muvaffakiyetinden duyduğu gururu şu sözlerle ifade etti: “Biliyorum, o denli değil mi?!”

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap