Forza Horizon 5’teki en güzel 10 otomobil

 Forza Horizon 5’teki en güzel 10 otomobil
Okunuyor Forza Horizon 5’teki en güzel 10 otomobil

Çoğu yarış oyununda en uygun 10 otomobilin kesin bir listesini çıkarmak kolaydır. Lakin Forza Horizon 5 için tıpkı listeyi bulmak biraz daha sıkıntı.

Horizon oyunlarının gayesi her vakit sonuncu çeşit mühletine ulaşmaktan çok eğlenmek olmuştur, bu yüzden size Forza Horizon 5’teki en güzel otomobillerin çoğunlukla bilim dışı, neredeyse büsbütün öznel bir listesini sunuyoruz.

Listedeki sonuncuya, yani objektif olarak oyundaki en güzel otomobile gelene kadar. Tam olarak ne olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

İşte Forza Horizon 5’teki en uygun 10 araba

Mercedes-AMG Bir (2021)

Bu hem Horizon 5 kapak arabası hem de şu anda dünya çapındaki otomobil hayranları için önemli pantolon düşüncesine neden olan araç. Lakin isminiz Nico Rosberg değilse, kendinizi AMG One’ın çanak koltuklarına park edip F1’den türetilen motoru çalıştırmanız pek mümkün değil. Bu otomobil, büsbütün eşsiz bir motor notasına sahip yaklaşık bin beygir gücüne sahiptir, kendi amatör uzay programınızı başlatmanızı engelleyen etkin aero özelliğine sahiptir ve dünya çapında 275 otomobil ile sonludur.

Bu nedenle, onu Forza Horizon 5’te kullanabilmek ve kazara bir uçurumdan sapıp bilhassa sivri bir kaktüsün tüm boyasını sıyırdığınızda en ufak bir suçluluk hissetmemek büyük bir zevk.

Hoonigan Cossie V2 (1994)

Luther Vandross ve Janet Jackson hayattaki en yeterli şeylerin ücretsiz olduğunu söylediler ve bu muhakkak Forza Horizon 5 için geçerli, oyunu çalıştırdığınız anlarda korkutucu derecede yetenekli 4WD Hoonigan Cosworth’un anahtarlarını teslim ediyorsunuz. Kısa bir müddet sonra onu yalnızca bir ‘marş’ arabası olarak atmak cazip gelebilir, lakin bunu ve kendinize bir kötülük yapmış olursunuz.

Ken Block tarafından yaptırılan ve yana gerçek sürüş standart olan bir otomobilden bekleyeceğiniz üzere, bu şey ister toprakta ister yolda hoş bir formda yol alır ve onu etkinlikler ortasındaki yüksek süratli gidiş gelişleriniz için çok istikametli bir araç haline getirir. Bilhassa ezkaza asfalttan uçma eğilimindeyseniz.

BMW M3 GTS (2010)

Oyunun en son “sezonunda” Forza Horizon 5’te yer alacak arabalar ortasında favorimiz olan E90 BMW M3 GTS, sevilen E92 M3’ün en son, sonlu sayıda üretilen versiyonudur ve şimdiye kadar tasarlanmış en büyük doğal emişli V8 motorlardan birini içerir, büyütülür GTS’de 4,0 litreden 4,4 litreye. Art koltuklar ve cam pencereler üzere gereksiz süsler atılarak 136 kilo tasarruf sağlandı ve her şey retinaya saldıran Ateş Turuncusu boyaya batırıldı.

Bunlar, tüm dünya elektrikle çalışırken tam olarak özleyeceğimiz çeşitten dinozorlar, lakin onları her vakit burada kullanabileceksiniz. Konsolunuzda. Bu da baş karıştırıcı bir biçimde elektrikle çalışıyor.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap