Google Partner Olmak İsteyenler Buraya

 Google Partner Olmak İsteyenler Buraya
Okunuyor Google Partner Olmak İsteyenler Buraya

Alanında uzman olmak ve yetkinliğinizi göstermek dijital dünyada iş yapmak için önemli bir adımdır. Ajanslar, uzmanlıklarını göstermek için genellikle platform ortaklık programlarına katılırlar ve bu ortaklıklar, aldıkları rozetlerle belirtilir. Platformlar arasındaki en kapsamlı iş ortaklığı programlarından biri Google İş Ortağı Programı’dır.

Google Partner Ne Anlama Gelir ?

Google İş Ortağı Programı. Üç seviyeden oluşur: Üye, Ortak ve Premier Ortak. Her katman, benzersiz özellikler ve avantajlar sunarak Google ile daha yakın bir ilişki kurulmasını sağlar.

Bir Google İş Ortağı ataması alın. Ajans ekibindeki motivasyonu artırmanın yanı sıra, ajanslar ayrıca Google Ads‘ün gücünü ortaya koyabilir ve müşterilerinin gözünde uzmanlıklarını gösterebilir.

Google Partner Olmak İçin Gerekenler

Google İş Ortağı Programı’na katılın ve müşterilerinizin başarılı olmasına, işletmenizi büyütmesine ve sektörünüzde farklılaşmanıza yardımcı olacak eğitim, destek ve kaynaklara erişin. Google Partner rozeti, müşterilerinizin güvenini oluşturur ve web sitenizde başarınızın bir işareti olarak gösterilir.

Google Partners programına katılmak ve en özel katmana ulaşmak için program katmanlarında ilerlemek her ajans için önemli bir adımdır. Google İş Ortağı Programlarının en iyisi, Google Premier İş Ortağı düzeyidir

. Premier İş Ortağı katmanı, bu bağlamda programın en spesifik düzeyidir ve her yıl kendi ülkelerinde katılımcıların %3’ünü kabul eder. Premier İş Ortağı uygunluk puanları, her ülkedeki diğer şirketlerin performansına dayalıdır.

Derecelendirmeler yaklaşıktır, ülkeye göre değişebilir ve yıllık olarak yapılır. Performans, maliyet ve sertifikasyon bölümündeki iş ortağı gerekliliklerini karşılıyorsanız ve ilk %3 içindeyseniz, premium iş ortağı olmaya hak kazanırsınız

Yorum Yap
Giriş Yap