Google Pixel Buds’un saklı bir özelliği keşfedildi

 Google Pixel Buds’un saklı bir özelliği keşfedildi
Okunuyor Google Pixel Buds’un saklı bir özelliği keşfedildi

Ocak güncellemesiyle birlikte, Google Pixel 6, Pixel 6 Pro, Pixel 7 ve 7 Pro modellerine Mahallî Uzamsal Ses takviyesi getirdi. Bu özellik sese istikamet filtreleri ekler ve desteklenen uygulamalardan müzik dinlerken yahut içerik izlerken çevresel bir ses tecrübesi simüle eder. Artık, Google Pixel Buds uygulamasının en son güncellemesi, “Uzamsal Ses” isimli kapalı bir menü getiriyor.

Bir teknoloji bloğu tarafından keşfedilen menü, Uzamsal Ses ve Baş İzleme özelliklerini aktifleştirmek için açma-kapama düğmeleri içeriyor. Ayrıyeten, özelliği etkinleştirmenin neye benzediğini ön izlemek için uygulamanın ayarlarına bir demo eklenmiş vaziyette. Menünün altındaki bir ikaz, özelliğin sadece desteklenen içeriklerle çalıştığını hatırlatıyor.

Google Pixel Buds’un zımnî bir özelliği keşfedildi

Google Pixel Buds’un, yakında Baş İzleme özelliğini etkinleştiren bir yazılım güncellemesi alması kuvvetle mümkün. Hatta bu güncellemenin, Mart ayında gelecek olan Pixel Buds Pro Özellik güncellemesinin bir kesimi olacağını söyleyebiliriz..

Yerel Uzamsal Ses takviyesi, müzik ve görüntü içeriğini bir üst düzeye taşımak için hayli tanınan bir özellik haline geldi. Öteki kulaklık üreticileri de benzeri özellikler sunuyor ve bu, akıllı telefon üreticilerinin daha fazla Mahallî Uzamsal Ses dayanaklı aygıt piyasaya sürmesine yol açıyor. Google’ın bu tecrübesini bir üst noktaya çıkarması ve özelliği Pixel Buds üzere yüksek kaliteli kulaklıklarla birleştirilmesi, kullanıcılara çevresel ses tecrübeleri sunarak rakiplerinden ayrılmasını sağlayabilir.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap