• Ana Sayfa
  • Genel
  • Hindistan Xiaomi için farklı bir hoş: Yeni bir rekor daha kırıldı!

Hindistan Xiaomi için farklı bir hoş: Yeni bir rekor daha kırıldı!

 Hindistan Xiaomi için farklı bir hoş: Yeni bir rekor daha kırıldı!
Okunuyor Hindistan Xiaomi için farklı bir hoş: Yeni bir rekor daha kırıldı!

Xiaomi’nin güçlü olduğu pazarlardan birisi de tabiki Hindistan oluyor. Şirketin Hindistan takımı, Hindistan Cumhuriyet Bayramı indirimleri sırasında 1 milyondan fazla aygıt sattıklarını açıkladı.

Xiaomi, Redmi Note 12 serisinin Hindistan’daki lansmanıyla çok yeterli satışlar elde etmişe benziyor.

Hindistan Xiaomi için farklı güzel

Xiaomi Hindistan’da kırdığı rekorda en çok hangi eserleri sattıklarını şimdi açıklamadı. Xiaomi, birçok farklı eseri bünyesinde barındıran yelpazesi geniş bir şirket. Firma yalnızca telefon satmıyor, tıpkı vakitte tabletler, taşınabilir şarj aletleri, akıllı saatler, televizyonlar ve hatta sırt çantaları üzere elektronik olmayan eserleri de satıyor. (Boxer dahil)

Bu kadar çok farklı eseri satan firma doğal olarak epeyce tanınan durumda. Çünkü kullanıcılar, eserlerin uygun fiyatlı olması ve farklı birçok çeşit eser satılması nedeniyle Xiaomi’yi çok tercih ediyor.

Xiaomi Hindistan grubu, 16 Ocak 2023 ile 20 Ocak 2023 tarihleri ​​arasında indirimli birçok eser satışı gerçekleştirdi. Grup daha evvel Redmi Note 12 serisinin Hindistan’da çok âlâ sattığını duyurmuştu.

Xiaomi Hindistan grubu, Redmi Note 12 serisinin Hindistan’da hala güzel sattığını duyurdu. Ayrıyeten şirket Hindistan’nın ulusal gününde 1 milyon aygıt sattıklarını açıkladı. Bu aygıtların yarısını Note 12 serisi oluşturuyor. Ayrıyeten firma televizyon ve tablet pazarında da âlâ durumda.

Tabi bu durum tüm bölgeler için bu türlü değil. Xiaomi ülkemizdeki popülerliğini yavaş yavaş kaybetmeye başladı. Şirketin fiyat siyaseti ve güncelleme sistemi kullanıcıları bıktırmış durumda.

Firmanın eserleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap