HMS Bulut Tabanlı Otel Yönetim Programları

 HMS Bulut Tabanlı Otel Yönetim Programları
Okunuyor HMS Bulut Tabanlı Otel Yönetim Programları

HMS otel programları ile tek kanaldan otel kanal yönetme kolaylığı sağlanarak otel yönetiminin otel içerisinde yapılan işlemleri, otel doluluk oranı ve otel giriş çıkış sayısını görmesi sağlanmaktadır. Otel yönetim programları otel ile ilgili bilgilerin kolay ve istenilen yerden tek tıkla yönetilmesini sağlamaktadır.

HMS Otel Programı ve Kanal Yöneticisi

Bulut tabanlı sistem ile birlikte çalışan HMS otel programları kanal yöneticisi hizmetleri ile otel konusunda tüm bilgilere tek bir adım ile ulaşma kolaylığı sağlamaktadır.Bulut tabanlı kanal yönetici, otel ile ilgili tüm bilgilere ve raporlara ulaşarak, gerekli adımların atılması ve gerektiğinde hızlı çözümlerin atılmasını sağlamaktadır.

Kanal yöneticisi, otelde bulunan misafir sayısına, rezervasyon bilgilerine, fiyatlandırma ekranına, gelir gider tablosunu gösteren raporlamalara ve muhasebe ile ilgili bilgilere istediği yerden istediği zaman giriş yapabilmektedir.

https://www.hmsotel.com/

 

HMS Otel Programı İle Müsaitlik Kanal Yöneticisi

HMS otel programı hizmetleri sayesinde otelde müsaitlik ile ilgili bilgiler görülerek, otelin doluluk oranları göz önünde bulundurulmaktadır. Bu doğrultuda entegre olarak çalışılan internet siteleri üzerinden rezervasyon alımı kararı verilmektedir.

Otelin müsaitlik durumu HMS otel programı ile belirlenerek misafir ve rezervasyon kabulü yapılmaktadır. Dünyanın en popüler otel sitelerinden Airbnb, Hotels ve Booking gibi siteler üzerinde bulunan sayfalara anında bilgi aktarımı yapılarak, otelin müsaitlik durumuna göre misafir kabulü yapılmaktadır.  Müsaitlik kanal yöneticisi hizmetleri sayesinde otel içerisinde bulunan misafir sayısı ve rezervasyon bilgileri tek bir sayfa üzerinden ulaşılabilir hale gelmiştir.

HMS Otel Programları İle Dilediğiniz Yerden Yönetim

HMS otel programları ile birlikte otel ile ilgili tüm işlemleri istediğiniz yerden yönetebilme fırsatı sunulmaktadır. Otel programları arasında havuz kanal yöneticisi ve müsaitlik kanal yöneticisi gibi hizmetleri tek bir ekran üzerinden yöneterek, otel ile ilgili sorun olmasının önüne geçebilirsiniz.

HMS otel kanal yöneticisi otel ile ilgili tüm işlemleri kolay bir şekilde yönetme fırsatı yakalayarak otel masraflarının azalmasını sağlamaktadır. Kullanıcı dostu sistemi ile kolay bir kontrol yapmanız ve ilgili sorunların hemen çözüme kavuşturulması hedeflenmektedir.

HMS Otel Programları ve Online Rezervasyon

HMS otel programı içerisinde online rezervasyon seçenekleri ile komisyon ödeme zorluğu olmadan HMS internet siteleri üzerinden rezervasyon alma şansı yakalanabilir. Web siteleri ile birlikte entegre bir şekilde çalışabilen otel programı kolay rezervasyon sayesinde otele daha fazla misafir kazandırmaktadır.

Otel için en uygun fiyat aralığını öğrenebileceğiniz bir karşılaştırma fırsatları ile en uygun fiyatları belirleyebilirsiniz. HMS otel programları ile ana fiyat seçimi ardından sistem üzerinden diğer fiyatlar belirlenerek, büyük bir kolaylık sağlanmaktadır.

https://www.hmsotel.com/hms-rate/

 

HMS Otel Programları ve Rakip Otel Fiyat Analizi

HMS otel programları piyasa da bulunan rakip otellerin fiyat performanslarını analiz ederek, size en uygun fiyat aralığını belirlemenizde yardımcı olacaktır. Diğer oteller ile rekabet etme şansınızı arttıracağınız otel programları sayesinde kanal yöneticisi fiyat konusunda raporları görerek en uygun kararı verecektir. HMS otel programları içerisinde ücretsiz bir hizmet olarak yer alan rakip fiyat analizi oteliniz ile ilgili güçlü adımlar atmanızı sağlamaktadır.

https://www.hmsotel.com/online-rezervasyon-modulu/

 

Entegre Kimlik Bildirim Sistemi

HMS otel programları içerisinde ücretsiz bir hizmet olan kimlik bildirim sistemi misafirlerin Check – in sonrasında kimlik bilgilerinin polis ya da jandarmaya bildirimlerini içermektedir. Sistem üzerinden doğrudan tam bilgilerin girilmesi ile gönderilen bilgiler ile ilgili herhangi bir sorun olduğunda erken önlem almanızı sağlamaktadır. HMS otel programları ile kolluk kuvvetlerine gerekli bilgiler anında bildirim yapılarak zaman ve emek tasarrufu edilmektedir.

Yorum Yap
Giriş Yap