In Other Waters (Pc, Switch) – 2020

 In Other Waters (Pc, Switch) – 2020
Okunuyor In Other Waters (Pc, Switch) – 2020

In Other Waters (Pc, Switch) – 2020 oyununda genel olarak anlatım bulunmaktadır. Bu oyunun ana hikâyesi Gliese 667Cc’de bir Dünya dışı yaşamı araştırıldığı esnada bir anda ortadan kaybolan çalışma arkadaşını arayan Dr. Elllery Vas’ı konu almaktadır. Oyun Fellow Traveller tarafından yayımlanmıştır.

In Other Waters (Pc, Switch) – 2020 tamamen tek kişilik bir şekilde oynanan ve yapay zekâ içeren zengin bir hikâyeye sahiptir. Çıkış tarihi 2020 yılının 3 Nisan günüdür. Ancak günümüzde hala sıklıkla oynanan bu oyun hem bilgisayarla hem de Switch konsolu ile beraber oynanma seçeneğine sahiptir.

Oyunun piyasa sürülmesinden bu yana olan bütün incelemeleri oldukça olumlu olmuştur. Birçok oyuncu bu oyunu oldukça büyük bir zevk ile oynamaya devam etmektedir.

Oyunun Desteklediği Dil Seçenekleri

Birçok oyunda da olduğu gibi, bu oyunda da çeşitli dil seçenekleri bulunmaktadır. Oyun Türkiye’de de oynanmasına rağmen henüz Türkçe dil desteği yoktur. Ancak çeşitli dünya dillerine sahip seçenekleri bulunmaktadır. Bu dilleri şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • İngilizce
  • Japonca
  • Basitleştirilmiş Çince

Bu diller hem arayüz seçeneğinde hem de alt yazı seçeneğinde bulunup, oyuncuların tercih edilebilmesi adına sunulmaktadır.

Oyunun Türü Nedir?

Oyunu oynamak oldukça eğlencelidir. Bunun bir sebebi ise oyunun türünden kaynaklanmaktadır. Oyunun türü maceradır. Bu oyunda kişiler okyanus tabanını keşfederek amacına doğru ilerleme kaydetmektedir. Oyun içerisinde oldukça çeşitli hayvan ve bitkilerde keşfedilerek analiz edilebilmektedir. Oyun, ana konusuna bağlı kalarak insan ve yapay zeka arasındaki ilişkileri de ele almaktadır.

Yorum Yap
Giriş Yap