İnstagramda Coklu Fotodan Birini Silme

 İnstagramda Coklu Fotodan Birini Silme
Okunuyor İnstagramda Coklu Fotodan Birini Silme

Instagram üzerinden yalnızca tek bir gönderi ile çoklu fotoğraf özelliği bulunuyor. Fakat bunu silmek istediğiniz zaman ınstagram’da çoklu fotodan birini silme özelliği bulunmuyor. Bu hala getirilen bir güncelleme değil. Gönderiyi tamamen kaldırmanız gerekiyor.

  • Gönderideki tek bir fotoğrafı kaldırabilme gibi bir özellik yoktur.
  • Yüklediğiniz paylaşıma tıklayıp hemen sağ üstünde bulunan üç noktada sil seçeneği bulunur. Bu özellik mevcut, fakat maalesef çoklu fotoğraf paylaştığınız zaman gönderilerden yalnızca bir tanesini silme seçeneği gibi etmen bulunmuyor.
  • Bu yüzden tamamen gönderiyi kaldırıp tekrardan paylaşmak için bir araya getirip paylaşabilirsiniz.

Instagram’da Çoklu Fotoğraf Paylaşma Kalktı Mı?

Instagram’da yapılan değişiklikler, her yıl güncelleme gösterir. Bu güncellemelerde çoklu fotoğraf paylaşma özelliği halen devam etmektedir. Bu özellik kalkmamıştır. Birkaç tane fotoğrafı tek bir gönderi ile paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda yalnızca fotoğraflar değil, fotoğraf ve video karışımı da tek bir gönderi hazırlayıp paylaşabilmeniz mümkün.

Instagram’a Çoklu Fotoğraf Nasıl Atılır?

Instagram’a çoklu fotoğraf atmak istediğiniz zaman yeni gönderi seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Karşınıza kendinize ait farklı fotoğraflar ve videolar çıkacaktır. Buradan yalnızca 10 adet gönderi seçebilirsiniz. 11 adet gönderi seçmeniz mümkün değil. 10 adet gönderi içerisinde fotoğrafta video karışımı farklı gönderileri bir araya getirip paylaşabilirsiniz. Instagram’da çoklu fotodan birini silme halen güncellemesi yapılmayan bir özelliktir.

 

Yorum Yap
Giriş Yap