İnstagramda Gönderiyi Hikayede Paylaşma

 İnstagramda Gönderiyi Hikayede Paylaşma
Okunuyor İnstagramda Gönderiyi Hikayede Paylaşma

Birçoğumuz günlük hayatlarımızda Instagram uygulamasını kullanmaktayız. Bu uygulama sayesinde bizler farklı insanların hayatlarına bir nebzede olsa dâhil olabilme şansını yakalayabiliyoruz. Bu noktada Instagram üzerinde bulunan milyonlarca gönderiyi, bizlere ait olmasa bile kendi hesaplarımızda paylaşabilme şansımız bulunmaktadır.

Bu noktada Instagramda gönderiyi hikayede paylaşmanın nasıl olduğunu birçok kişi merak etmektedir. Gördüğü ve sevdiği birçok gönderiyi kendi hikâyesinde paylaşabilmek adına kişiler bu adımları öğrenmeye çalışmaktadır.

Instagram gönderiyi hikayede paylaşmak için kişilerin atması gereken adımlar şunlardır;

  • Gönderiye karar verdikten hemen sonra, bu gönderinin altında bulunan ve bir maket uçağı andıran ikona dokunulmalı.
  • Bu adımdan sonra kişilerin önüne bir ekran çıkacaktır. Bu ekrandan “Hikâyene gönderi ekle” yazısına dokunulmalıdır.

Instagram Gönderileri Hikayede Nasıl Paylaşılır?

Herhangi bir gönderiyi kendi hikâyesine eklemek isteyen bir kişinin atacağı yalnızca birkaç adım vardır. Ancak unutulmamalıdır ki, bu adımların atılabilmesi için en temel şart ana video sahibi kişilerin; videolarının paylaşılmasına dair izin vermiş olması gerektiğidir. Bu noktadan sonra iş oldukça basittir. Kişiler paylaşmak istediği gönderiye karar verdikten sonra hemen altında bulunan paylaşma ikonuna dokunur. Ardından açılan pencereden hikâyesinde paylaşmaya izin verir.

Instagram Başkasının Gönderisi Nasıl Paylaşılır?

Instagram’da başka birinin gönderisini beğenip, kendi hikâyesinde paylaşmak isteyen birçok kişi bulunmaktadır ve bu oldukça basit birkaç adımla gerçekleştirilmektedir. Kişiler gönderiyi açtıktan sonra, gönderinin hemen altında gözüken paylaş ikonuna dokunmalıdır. Bu ikon bir maket uçağa benzemektedir. Ardından kişilerin önüne çıkan pencerede kendi hikâyesinde paylaşabilmesi adına izin vermesi yeterli olacaktır.

Yorum Yap
Giriş Yap