iOS 10 Nasıl Yüklenir?

 iOS 10 Nasıl Yüklenir?
Okunuyor iOS 10 Nasıl Yüklenir?

iPhone iOS 10 Yükleme

iOS 10 Nasıl Yüklenir?

iOS 10 Nasıl Yüklenir? Apple, kendi üretimi olan Iphone ve Ipad’de daha iyi bir kullanım kolaylığı sağlanması için 13 Haziran 2016’da İOS 10’u duyurdu. Bu nedenle birçok Iphone ve Ipad kullanıcısı telefonlarının daha iyi bir hale kavuşması için İOS 10’u yüklemeyi denedi. Fakat İOS 10’u yüklemeyenler halen eski sürümle idare etmek zorunda kaldılar.

Apple, ürünlerinde birkaç yenileme yaparak telefon içindeki hata düzeltmesi ve Haritalar, Fotoğraflar gibi uygulamaların daha iyi olmasını sağlamak amaçlı ayrıca Apple Müzik ve Siri SDK gibi yeni uygulamaların telefonlarda yer edinmesini sağlayarak İOS 10’u geliştirdi.

İOS 10’u İphone ve İpad’e Nasıl İndirebilirim?

İphone telefonlarına ve İpad tabletlerine İOS 10 indirmek ve ürünlerinin daha iyi bir kullanım kolaylığı sağlamak isteyen kullanıcıların sayısı her geçen gün artmakta bu nedenle bu başlığın altında Apple marka mobil cihazlarına İOS10’u nasıl yükleyeceğinizi anlatacağız.

1- İOS 10 İndirmeden Önce İphone veya İpad’inizi Yedekleyin: İOS 10 yüklemeden önce telefonunuzdaki verileri İCloud ya da iTunes’e yedekleyin hatta işinizi daha da garantiye almak isterseniz. İkisine de yedeklemeniz en doğrusu olur. Telefonunuzdan iCloud’u bulun ve yedeklemeye başlayın.

2- Telefonunuzun iDevice destekli olup olmadığını kontrol edin: Bazı İphone ve İpad cihazlar İOS 10’u desteklemeyebilir. Bu nedenle telefonunuzun destekleyip desteklemediğini kontrol edin.

3- Telefonunuzda ya da tabletinizde yeterli depolama alanının olup olmadığını kontrol edin: İOS 10 yükleyenlerin karşılaştığı en önemli sorunlardan birisi de yeterli depolama alanına sahip olmayışlarıdır. Bu nedenle İOS 10 yüklemeden önce telefonunuzun %10 oranında yeterli depolama alanı olup olmadığını kontrol edin.

4- İOS 10’u indirin ve yükleyin: İOS 10 indirmeden önce telefonunuzun veya tabletinizin yeterli şarj olmasını sağlayın. Ayrıca güncellemeden önce telefonunuzu yeniden başlatın. Ayrıca Apple ID’inizi ve kullanıcı şifrenizi bir yere yazın.

Her şey hazırsa güncellemeyi yapmaya başlayabilirsiniz. Ayarlar- Genel- Yazılım Güncelleme kısmına gelerek “İndir ve Yükle kısmına dokunun” ardından “Parolanızı giriniz” onun da ardından “Şartları kabul et” seçeneğini işaretleyin “Onaylamak için kabul et seçeneğine dokunun” ve son olarak “İşlemin başlaması için Şimdi Kur’a dokunun” böylece İOS 10 kurulumunuz başlamış olur.

Yorum Yap
Giriş Yap