• Ana Sayfa
  • Sosyal Medya
  • Kapalı bayan çocuğunun yanında erotik yayın açtı, toplumsal medya yıkıldı! İşte o video!

Kapalı bayan çocuğunun yanında erotik yayın açtı, toplumsal medya yıkıldı! İşte o video!

 Kapalı bayan çocuğunun yanında erotik yayın açtı, toplumsal medya yıkıldı! İşte o video!
Okunuyor Kapalı bayan çocuğunun yanında erotik yayın açtı, toplumsal medya yıkıldı! İşte o video!

Son birkaç yıla baktığımızda, toplumsal medya kavramının ziyadesiyle değiştiğini söyleyebiliriz. Olağanda sosyal medya insanların eski tanıdıklarını buldukları, düzeyli sohbetler yaptıkları bir alandı. Lakin son periyotta bu alan pek çokları için gelir kapısı olmaya başladı. Bu durum ister istemez kalitenin de düşmesine taban hazırladı.

Hali hazırda pek çok kişi kolay yoldan para kazanabilmek için toplumsal medya uygulamalarını tercih ediyor. Bu tercihleri kimi zaman tehlikeli sonuçlara neden olabiliyor.

Kapalı bayan çocuğunun yanında erotik yayın açtı, toplumsal medya yıkıldı! İşte o video!

Şu anda para kazanmak için en çok tercih edilen uygulama ise Onlyfans ve TikTok. TikTok’ta canlı yayınlar açarak izleyicilerin size çeşitli armağanlar göndermesini talep edebiliyorsunuz. Sonrasında gelen armağanları nakit paraya çevirebiliyorsunuz. Bu kolay sistem pek çok kişinin de dikkatini çekmiş durumda.

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir TikTok yayını ise bu kadarı da olmaz dedirtti. Yayında kapalı bir bayanın çocuğunun yanında yayın açtığı ve talepler üzerine bacaklarını gösterdiği görülüyor. Yayında bir anda çocuğun da görülmesi büyük reaksiyonlara neden oldu. Tahminen yayında çocuk görünmeseydi toplumsal medyada bu kadar büyük fırtınalar kopmazdı. Lakin erotik denilecek bir yayında, küçük bir çocuğun görünmesi büyük reaksiyonları de beraberinde getirdi. Pekala siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Bahse mevzu görüntüye buradan göz atabilirsiniz.

Güncelleme: Bayan hakkında göz altı kararı alındı.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap