Karantinada İzlenecek En İyi Yabancı Diziler: Netflix Dizileri 2021

 Karantinada İzlenecek En İyi Yabancı Diziler: Netflix Dizileri 2021
Okunuyor Karantinada İzlenecek En İyi Yabancı Diziler: Netflix Dizileri 2021

Netflix Dizileri – Karantinada İzlenecek En İyi Yabancı Diziler. İşte Dizi Listesi…

Evde yapacak bir şey bulamadıysanız ve son çare olarak Netflix dizileri izlemek istiyorsanız bu makalede karantinada izlenecek en iyi yabancı dizileri listeledik. İşte birbirinden harika netflix dizileri

Karantinada İzlenecek En İyi Yabancı Diziler Nedir ? diye merak ediyorsanız bu yazımızda evde kaldığımız şu günlerde izleyebileceğiniz en iyi yabancı dizileri listeledik. Evde yapacak bir şey bulamadıysanız ve son çare olarak Netflix dizileri izlemek istiyorsanız bu makale tam size göre.

Karantinada ne izlesem? diye düşünüyorsanız bu liste sizin için. Birbirinden harika Netflix dizileri ile karantinayı sıkılmadan geçirin. İşte Karantinada İzlenecek En İyi Netflix Dizileri:

Karantinada İzlenecek En İyi Yabancı Netflix Dizileri Listesi

Eminimki Netflix dizileri‘nin çoğunu izlemişsinizdir. Durum böyle olunca insanlar izleyecek başka En İyi Yabancı Diziler‘i araştırmaya başladı. Bu yüzden bizde karantinada izlenecek En İyi Netflix Dizileri hangileridir ? diye araştırdık ve listeledik. İşte karantinada izlenecek güncel en iyi netflix dizileri:

1. Sense8

İzlenecek En İyi Yabancı Diziler listemizin başında Sense8 var. Lana ve Lilly Wachowski tarafından yaratılan Amerikan bilim kurgu draması o kadar güçlü bir izleyici kitlesine sahip ki, iptal edildiğinde hayranları onu geri getirmesi için Netflix’e dilekçe verdiler.

Sense8, dünyanın dört bir yanında aniden zihinsel olarak birbirine bağlanan ve onları dünya düzeni için bir tehdit olarak görenler tarafından avlanarak hayatta kalmanın bir yolunu bulması gereken bir grup insan hakkındadır.

2. Fauda

İzlenmesi gereken en iyi netflix dizileri listemizin ikinci sırasında Fauda yer alıyor. Bu İsrail dizisi, yaratıcılarının İsrail Savunma Kuvvetleri’ndeki deneyimlerine dayanıyor.

Mista’arvim biriminde komutan olan Doron ve ekibinin “Panter” olarak bilinen bir Hamas baş teröristinin peşine düşmelerinin hikayesini anlatıyor.

Son zamanlarda oldukça gündeme gelen Fauda dizisi ele aldığı konusu ile karantinanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

3. GLOW

GLOW, TV’de kadınların güreşini tanıtmak için kurulan gerçek hayattan bir grup olan Gorgeous Ladies of Wrestling’in hikayesini anlatıyor.

Alison Brie, oyuncu olarak geçimini sağlamak için uğraşırken bir güreş grubu için seçmelere katılan Ruth rolünü üstleniyor.

Ancak, eski BFF Debbie’nin zaten grubun bir parçası olması ve Ruth’un Debbie’nin kocasını çalması sayesinde ikisi arasındaki gerginliğin artmasıyla bir şok yaşar.

Bol biktarda drama içeren bu dizi karantinanızın hızlı geçmesini sağlayacağını garanti edebiliriz.

4. Rick and Morty

Netflix animasyon dizilerinin en başında Rick and Morty yer alıyor. Bu, sarhoş çılgın bilim adamı Rick Sanchez ve nevrotik torunu Morty Smith’in talihsizliklerini izlerken emin olun karantinanız daha eğlenceli hale gelecek.

Her iki karakter de yaratıcısı Justin Roiland tarafından seslendiriliyor ve Rick torununu evrende sürüklerken birçok gerçeklikte ve çeşitli gezegenlere seyahat ediyorlar.

5.  Ratched

1947’de Mildred Ratched, önde gelen bir psikiyatri hastanesinde hemşire olarak çalışmaya başlar. Ancak şık görüntüsünün altında, giderek büyüyen bir karanlık gizlidir.

Başroldekiler: Sarah Paulson,Finn Wittrock,Judy Davis

Yaratıcılar: Evan Romansky

6. 13 Reasons Why

Genç bir lise öğrencisinin ihanet ve zorbalığın getirdiği çaresizliğe düşmesi ve intiharı ile doruğa ulaşması hikayesidir. Ölümünden iki hafta sonra bir arkadaşına postalanan bir sesli günlükte canını almaya zorlanmasının on üç nedenini ayrıntılarıyla anlatıyor.

7. You

New York’ta yaşayan teknoloji meraklısı genç bir adam, kadınları ona aşık olmaya ikna etmek için modern kaynakları kullanıyor. Bununla birlikte, Jou’nun hayatına ne kadar yakından bakarsanız, o geriliyorsunuz.

Gerilimden hoşlanıyorsanız, o zaman kesinlikle izleme izlemeniz gereken en iyi yabancı diziler listenize eklemelisiniz.

8. Pandemic 

Şimdi her zamankinden daha anlamlı olan Pandemic, aylardır Netflix’de en çok izlenen diziler listesinden ayrılmadı.

Ölümcül COVID-19 salgınıyla mücadele etmek için neler yapıldığını ve salgının nelere yol açabileceğini gösteren ilgi çekici bir dizi.

9. Tiger King

Büyük kedi yetiştiriciliği birçok ülkede yasa dışıdır, ancak maalesef bu Amerika Birleşik Devletleri’ndeki özel hayvanat bahçesi sahiplerini durdurmuyor.

Bu akıllara durgunluk veren yedi bölümlük belgeselin merkezinde Joe Egzotik ve Carole Baskin yer alıyor.

10. Brooklyn Nine-Nine

Bu sitcom dizisi, New York bölgesindeki bir grup dedektifin hayatını konu ediniyor.

Zeki ama toy Brooklynli dedektif Jake Peralta, ekibinin başına titiz bir yüzbaşının atanması üzerine kurallara uymayı ve bir takım oyuncusu olmayı öğrenmeye mecbur kalır.

11. Büyük Ağız

Big Mouth, Netflix’in şimdiye kadarki en iyi animasyon komedi dizisi olma yolunda! Dizi, ergenliğe giren bir grup çocuğu ve o dönemde ve çevresinde olan tüm korkunç olayları anlatıyor.

12. Açıklandı

Bu belgesel dizisi, atletizmden sex’e kadar her bölümde yeni bir konuya odaklanıyor. Her bölüm sadece 16-25 dakika sürüyor ve her bölümde size ilginç bilgilerveriyor.

Yorum Yap
Giriş Yap