Karın Germe Ameliyatı (Abdominoplasty)

 Karın Germe Ameliyatı (Abdominoplasty)
Okunuyor Karın Germe Ameliyatı (Abdominoplasty)

Karın germe işleminin birçok yöntemi vardır. Bu yöntemler kişiye özel olarak isteğe ve mecburiyete göre yapılmaktadır. Kişinin isteğine göre yapılmak istenen yöntemler bazen vücuduna uygun olmadığı için ilk önce vücut ve sağlık yapısı göze alınarak işlem yapılır. Karın germe ameliyatı yöntemlerinin hepsi sağlıklı ve güvenilir olup kişiye tercih edilmesi gereken yöntemlerdir.

Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Karın germe işlemi bir tür zayıflama yöntemi olarak bilinmektedir. Özellikle kadınların yaptırdığı karın germe ameliyatı işlemi doğumdan sonra ya da fazla kiloların bir an da verilmesi nedeniyle sarkan deriye uygulanan bir germe işlemidir. Bu işlem özel makinalar sayesinde kolay bir şekilde yapılmaktadır. Randevu ve seanslar halinde yapılmaktadır.

Karın Germe Ameliyatı Kimlere Uygulanır?

Karın germe ameliyatı on sekiz yaşını doldurmuş gelişimini tamamlamış kadın ve erkek herkese uygulanmaktadır. Sağlık konusunda ve kullanılan ilaçlar doktor tarafından bilinip herhangi bir sakıncası olmadığı takdirde karın germe ameliyatı uygulanmaktadır.

Karın Germe Ameliyatı Öncesi Neler Yapılmalı?

Karın germe ameliyatı öncesi kişiler doktorun haberi olmadan hiçbir kimyasal madde ve ilaç kullanmamalıdır. Öncesinde çok iyi araştırma yapıp uygun klinik ve doktorlardan randevu alarak işleme güvenli bir şekilde girebilirler.

Karın Germe Ameliyatı Sonrası Neler Yapılmalı?

Karın germe işlemi hem kadınlara hem de erkeklere yapılan bir işlemdir. Bu işlem on sekiz yaşını doldurmuş ve her yolu deneyip en son çare olarak karın germe işlemine maruz kalmış kişilere yapılmaktadır. Bu işlem sonrası kişiler doktor tavsiyelerine dikkat edilmeli ilk bir hafta kişiler güneş ışınları sıcak ve aşırı soğuktan bunun yanında dış etkenlerden korunmalıdır.

Karın Germe Ameliyatı iyileşme süreci

Karın germe işlemi yaptıran kişiler için iyileşme süreci oldukça önemlidir. İşlemin sonuç verip vermeyeceği bu aşamada belli olmaktadır. Bu süreçte kişiler kendilerine çok iyi bakarak sağlıklı beslenmeli ve doktor tavsiyesinden hariç hiçbir işlem yapmamalıdır.

Popo Estetiği Nedir?

Kadın ve erkeklerin sahip olduğu popolar vücut şeklinin belirleyen kadınlarda dişiliği ortaya seren bir vücut yapısıdır. Özellikle kadınların yaptırdığı popo estetiği hem daha güzel bir vücuda kavuşmak için hem de kilolu göstermeyen güzel ve dik popolara sahip olma işlemidir.

Popo Estetiği Nasıl Yapılır?

Popo estetiği uygun cihaz ve ürünler ile yapılmaktadır. Polo estetiğinde vücut yapıları bir araya toplanarak ve fazla yağlar alınarak yapılmaktadır. Bu işlem seanslar halinde ya da tek seferde yapılan bir işlem olmaktadır. Yapılışı oldukça kolay olan bu işlemde acı ve ağrı hiçbir şekilde olmamaktadır.

Kalça Estetiği Uygulamaları Nelerdir?

Kalça estetiği işlemini kadın ve erkekler fark etmeksizin herkes yaptırabilir. Uygun kriterler göze alınarak kişilerin yaptırmak istediği ve sahip olmak istediği kalça modeline karar verilerek işleme başlanır. Bu işlem için birçok uygun yöntem olup kişilerin istediğine göre yöntem belirlenmektedir.

Popo Dikleştirme Ameliyatı

Popo estetiği birçok farklı alanlarda yapılmaktadır. Popo büyütmek popo küçültmek dikleştirmek ve yaygınlaştırmak için yapılan bu popo estetiği işlemlerinde en çok tercih edilen popo dikleştirme olmaktadır. Bu işlemi özellikle kadınlar yaptırarak daha güzel ve dolgun bir vücuda sahip olmak isterken

Popo Büyütme ve Popo Estetiği Yöntemleri

Popo büyütme ve polo estetikleri günümüzde oldukça fazla bir şekilde gelişme göstermektedir. Bu sayede de kişiler bu estetik yöntemlerine olan ilgilerini fazla bir şekilde geliştirmektedir. Bu işlemlerde farklı şekillerde yöntemler bulunup bu yöntemler ile popo estetiği işlemi kolay bir şekilde uygulanmaktadır.

 

 

Yorum Yap
Giriş Yap