Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını iddia etti

 Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını iddia etti
Okunuyor Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını iddia etti

Cardano ( ADA ), kıymetli direnç düzeylerinde başarısız olduktan sonra ayıların varlığın denetimini ele geçirmesiyle uzun müddetli satışlar kaydediyor. Merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı, genel kripto piyasası soğuma müddetine paralel olarak ivme kaybetti.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını belirledi

ADA’nın düşüş eğilimine karşın, bir kripto para ünitesi topluluğu önümüzdeki günlerde varlık için olumlu bir sonuç öngörüyor. Bilhassa, fiyat varsayımı özelliğinden yararlanan CoinMarketCap topluluğu, ADA’nın 28 Şubat 2023’te ortalama 0,43 ABD doları fiyatla süreç göreceğini kestirim ediyor.

Tahmine ulaşılırsa bu, ADA’nın token’ın yayınlanma sırasındaki fiyatından %20 daha yüksek bir fiyattan süreç yapacağı manasına gelir. Fiyat iddiası, 1.991 topluluk üyesinin oylarına dayanmaktadır.

ADA topluluk fiyat kestirimi. Kaynak: CoinMarketCap.

Bu ortada, bir makine tahsili algoritması da ADA’nın önümüzdeki günlerde büyük olasılıkla yeşil bölgede ticaret yapacağını öngörüyor. Bilhassa, PricePredictions aracı, ADA’nın 14 Şubat 2023’te muhtemelen 0,391 ABD doları bedelinde olacağını öne sürüyor.

Cardano’nun yükseliş sürücüleri

Topluluğun Cardano’daki yükseliş eğilimi, artan ağ gelişimi üzere faktörlere bağlanabilir. Bu doğrultuda, ağ son vakitlerde temel ölçümleri altında birkaç kilometre taşına ulaştı. Örneğin ağ , Eylül 2021’de fonksiyonelliği dahil ettiğinden bu yana 2 Şubat prestijiyle 5.000 akıllı mukaveleye ulaştı.

Başka yerlerde, blok zinciri, 10,4 milyar dolarlık bir değerleme ile piyasa kapitalizasyonunu alarak önde gelen akıllı kontrat kripto projeleri ortasında ikinci sırada yer aldı. Ağ, 701 aktiflikle GitHub geliştirme etkinliğinde de üst sıralarda yer alıyor.

Ayrıca, ADA fiyatı 0,5 $ düzeyini hedeflemek üzere hareket ederken, ağ tıpkı vakitte artan balina faaliyetine de şahit oluyor, bu da ADA’dan ne beklenebileceğinin sinyalini verebilecek bir faktör. Finbold tarafından bildirildiği üzere, 2023’ün başından bu yana 1 milyon ile 100 milyon ortasında tutan ADA adresleri 36 arttı.

Cardano fiyat analizi

Basın vaktinde ADA, son 24 saatte %6’nın üzerinde düşüşle 0,36 dolardan süreç görüyordu. Haftalık grafikte ADA neredeyse %10 düştü.

ADA yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Mevcut durumda, ADA hala 0,40 Dolar’da dirençle karşı karşıya kalırken, 0,35 Dolar dayanak bölgesi olmaya devam ediyor. Şu anda, rastgele bir kıymetli ralli başlatmak için ADA, çoğunlukla alıcıların tesirine bağlı olacak.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap