Magic Eraser bugünden itibaren eski Pixel telefonlara ve Google One’a geliyor

 Magic Eraser bugünden itibaren eski Pixel telefonlara ve Google One’a geliyor
Okunuyor Magic Eraser bugünden itibaren eski Pixel telefonlara ve Google One’a geliyor

Bir imgeden istenmeyen bireyleri yahut objeleri kolaylıkla kaldırabilen ve manzaranın geri kalanı ve öteki öğelerin öne çıkmasına yardımcı olan bir araç olan Magic Eraser, 2021’de Pixel 6’da kullanıma sunuldu.

Bugünden itibaren Google, Magic Eraser’ı Pixel 5a ve evvelki modellerde de kullanıma sunuyor. Birebir şey Google One için de geçerli. Önümüzdeki haftalarda, tüm planlardaki üyeler, iOS kullanıyor olsalar bile Google Fotoğraflar üzerinden Magic Eraser’a erişebilecek. Düzenleme özellikleri maalesef Google Fotoğraflar web uygulamasında mevcut değil.

Magic Eraser bugünden itibaren eski Pixel telefonlara ve Google One’a geliyor

Tüm Pixel modelleri ve Google One aboneleri, parlaklığı ve kontrastı artırmak için görüntülere uygulanabilecek bir HDR efektine de erişebilecek. Bu özellik, hareketsiz imgeler için zati mevcuttu. Ayrıyeten, daha eski Pixel aygıtları ve One üyeliği olanlar, bugünden itibaren Google Fotoğraflar kolaj düzenleyicide daha fazla tarza erişim elde edecek.

Google’ın Magic Eraser ve başka Fotoğraflar özelliklerini One ve daha eski Pixel aygıtlarına getirmesi beklenmedik bir gelişme değil. Google en yeni araçları, öbür bir yerde tanıtmadan evvel çoklukla en son amiral gemisi aygıtlarında kullanıma sunuyor.

Bu ortada Google, birtakım bölgelerde One abonelerine diğer bir avantaj daha sunuyor. ABD, Kanada, Avrupa Birliği ve Birleşik Krallık’takiler artık matbaadan siparişlerinde fiyatsız gönderim alabilecekler.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap