Need for Speed Tam Ekran Yapma Çözümü

 Need for Speed Tam Ekran Yapma Çözümü
Okunuyor Need for Speed Tam Ekran Yapma Çözümü

Need for Speed Tam Ekran Yapma – En İyi Çözümler

Need for Speed Tam Ekran Yapmanın Yolu

PC için yayına gire Need for Speed bazı sorunları da beraberinde getirdi. Need for Speed tam ekran sorununu bu yazımızda nasıl çözeceğinizi anlatıyoruz.

Electronic Arts’ın geçtiğimiz dönemlerde PC kullanıcıları için sunduğu Need for Speed, başarılı bir şekilde piyasadaki yerini aldı. 60 FPS ve Frame Rate olayını sabit tutmayı başaran oyun ufak bir sorunu da beraberinde getirdi. Bu hata, oyunun bazı bilgisayarlar üzerinde tam ekran olarak çalışmamasıydı.

Oyun, PC sürümünde akıcı olmasına rağmen önceli serilerde olduğu gibi tam ekran olmama sorunu bulunuyordu. Bu problem her sistemde olmasa bile çoğu sistemde bu hatayı verdi. Bu konuda da daha önceki çözümlerde işe yaramıyordu. Alt + Enter gibi tam ekran kısa yolları da işe yaramayınca can sıkıcı hale geldi. Peki, Need for speed tam ekran nasıl yapılır?

Need for Speed Tam Ekran Yapma ve Oynama

Günümüzde bu problem EA ve NFS forumlarında hit bölümlerde bulunuyor. Bir çok kişi bu sorun nedeniyle oyunu istediği gibi oynayamıyor. Bazı çözümler bulunsa da her sistemde başarılı bir şekilde çalışmıyor. EA Support’a bağlı bir yönetici, sorunun ne olduğunu anlayınca güncelleme ile çözeceklerini açıkladı. Ancak güncelleme konusunda net bir tarih verilmedi. Şu an oyunu tam ekran açamayanlar için en etkili adımı sizlere sunuyoruz.

  • İlk olarak ekran kartınızı, modelinize göre güncellemeniz gerekiyor.
  • Oyunun Origin’den düzgün olarak indirildiğine emin olmalısınız.
  • Bu uygulamayı yaptıktan sonra oyun tam ekran olmamaya devam ediyorsa “Fullscreenizer” programını indirmelisiniz.
  • Alt + Tab ile masa üstüne gelin ve programı çalıştırın. Daha sonra Need for Speed’i seçin “Fullscrenize” sekmesini işaretleyin.

Need For Speed full ekran yapma işlemi her oyuna girişte uygulanması gerekir. Üretim ve piyasaya üzerinde ortaya çıkan sorun gitmedikçe bu uygulamayı yaparak tam ekran gerçekleştirebilirsiniz. EA ve NFS forumlarında birçok kişi tam ekran olmaması nedeniyle şikayetlerini iletiyor. Özellikle oyunun istendiği gibi oynanmaması da memnuniyetsizlik yaratıyor. EA Support‘a bağlı bir yönetici yeni bir güncelleme geleceğini belirtse de pek çok kullanıcı bu işlemden yararlanıyor.

Yorum Yap
Giriş Yap