OnePlus Pad tanıtıldı! Markanın birinci tableti rakiplerine göz kırpıyor

 OnePlus Pad tanıtıldı! Markanın birinci tableti rakiplerine göz kırpıyor
Okunuyor OnePlus Pad tanıtıldı! Markanın birinci tableti rakiplerine göz kırpıyor

OnePlus Pad, tam olarak 2021 yılından beri sızıntılara husus oluyordu. Lakin tablet, bir türlü piyasaya sürülemedi. OnePlus bu durumun farkında olup birinci tabletini piyasaya sürmek için ağır çalışmalara başlamıştı.

Geçtiğimiz yılda tabletin geliştirme sürecini tamamlayıp seri üretim sürecini başlatan şirket, OnePlus Pad isimli birinci tabletini tanıtarak uzun bekleyişe artık son verdi. Gelin tabletin tüm ayrıntılarına göz atalım.

OnePlus Pad özellikleri

OnePlus Pad, ön kısmında 11,6 inç büyüklüğünde, 144Hz yenileme hızı, 2800 x 2000 piksel çözünürlük, 500 nit parlaklık ve Dolby Vision/HDR10 dayanaklarını kapsayan 2.5D kavisli LCD panele sahip.

Tablet ön kısmındaki gelişmiş özelliklere ek olarak amiral gemisi bir yonga seti taşıyor. MediaTek’in Dimensity 9000 yonga setinden güç alan OnePlus Pad, 8GB/12GB LPDDR5 RAM ve 128GB/256GB UFS 3.1 dahili depolama seçeneklerine sahip. Bu pil ile 14.5 saat akış elde edebiliyorsunuz. Ayrıyeten tablet sırf 80 dakika içerisinde büsbütün doldurulabiliyor.

OnePlus Pad tabletin art ve ön tarafı.

Optik tarafta ise yuvarlak 13 Megapiksel lens ve 8 Megapiksel selfie lensi yer alıyor. Tablet sırf yeşil renk seçeneğine sahip. Bunlara ek olarak tüketiciler OnePlus Pad, Manyetik Klavye, Folyo kılıf ve OnePlus Stylo isimli stylus kalem eserlerini opsiyon olarak alabiliyor.

OnePlus Pad fiyatı ne? Türkiye’ye gelir mi?

OnePlus Pad resmi bir formda duyuruldu fakat fiyatı şimdi belirli değil. Ayrıyeten bu tabletin ülkemiz pazarına giriş yapması şu anlık beklenmiyor.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap