Onlyfans’tan ayda 1 milyon TL kazanan bayan imana geldi namaza başladığını açıkladı!

 Onlyfans’tan ayda 1 milyon TL kazanan bayan imana geldi namaza başladığını açıkladı!
Okunuyor Onlyfans’tan ayda 1 milyon TL kazanan bayan imana geldi namaza başladığını açıkladı!

İşte Benim Tarzım müsabakasıyla birlikte tanınan ve ismi daima skandallarla birlikte anılan Bahar Candan, OnlyFans platformunda da faal olarak paylaşım yapıyordu. Burada çıplak fotoğraflarını satarak paraya para demeyen 21 yaşındaki model, geçtiğimiz günlerde OnlyFans yararını da açıkladı. Buna nazaran Bahar Candan, şimdiye kadar kelam konusu platform sayesinde yaklaşık olarak 1 milyon TL’yi cebine koymuş.

OnlyFans yıldızı namaza başladı!

Enteresan açıklamalarıyla da vakit zaman toplumsal medyanın gündemine gelen Bahar Candan, artık de namaza başladığını duyurdu. Kendisine gelen cinsel içerikli bildirileri da ifşa eden Candan, “Bu yüzden Türkiye’den celebrity çıkmıyor, utanın! Artık bu sübyancılığa, faşistliğe, ensestliğe bile giriyor pürüzle mahzurla bıktım. Hukuk okuyan, namazında 21 yaşında bir genç kıza bu gözle bakılmaz.” tabirlerini kullandı. Instagram üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla takipçi sayısını günden güne arttıran ünlü toplumsal medya fenomeninin bu kelamları toplumsal medyada tekrar gündem oldu. Bazıları Bahar Candan’ı samimi bulmazken, bazıları ise akli istikrarının yerinde olmadığını tez etti.

Bahar Candan bir periyot ise lezbiyen olduğunu duyurmuştu. “Arkadaşlar, ben artık başımda kimi şeyleri yendim ve artık bayanlardan hoşlanıyorum.” diyen Candan’ın bu kelamları de olay yaratmış ve toplumsal medyada çokça konuşulmuştu. Instagram’da elitizm1 kullanıcı ismine sahip olan Bahar Candan’ın şu anda 560 bin takipçisi bulunuyor.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap