OP. DR Mehmet Bekir Şen’in Hayatı

 OP. DR Mehmet Bekir Şen’in Hayatı
Okunuyor OP. DR Mehmet Bekir Şen’in Hayatı

Operatör Doktor Hatay ilimizin Antakya ilçesinde dünyaya gelmiştir. Çocukluk dönemini ailesinin yanında geçirmiştir. İlkokul,ortaokul ve Lise eğitimini Antakya ilçemizde başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı operatör doktor Mehmet Bekir Şen üniversite eğitimini ise İstanbul üzerinden tamamlamıştır.

Burada Yeditepe Üniversitesi üzerinden eğitimlerini almıştır. Söz konusu üniversite üzerinden Tıp Fakültesini onur derecesiyle bitirmiştir. Bu kapsamda Kadın Hastalıkları Ve Doğum alanında profesyonel anlamda eğitimler almıştır. Operatör doktor daha sonrasında özellikle yurtdışı üzerinden pek çok farklı çalışmalarda yer almıştır. Başta ABD ve İngiltere olmak üzere bazı yabancı ülkeler üzerinden dünyanın en kaliteli doktorlarıyla birlikte çalışmalar yapmıştır.

OP. DR Mehmet Bekir Şen Kimdir?

Operatör doktor yukarıda vurguladığımız üzere Hatay ilimizin nadide ilçelerinden biri olan Antakya ilçemiz üzerinden dünyaya gelmiştir. Farklı kişiliğe sahip olması sebebiyle operatör doktor Mehmet Bekir Şen henüz çocukluk döneminden itibaren tıp alanında kendini hızlı bir şekilde geliştirmiştir. Bu kapsamda özellikle Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak tıp alanına adım atmıştır. Fakat öncesinde operatör doktor uzun yıllar boyunca sancılı dönemlerden geçmiştir.

İlgili alanda uzman olmak açısından gerek yurtiçi gerek yurtdışı üzerinden pek çok çalışmalara bireysel olarak katılmıştır. Özellikle ABD ve İngiltere üzerinden yapılan birçok sağlık programlarına bizzat katılmıştır. Burada dünyanın en iyi doktorlarıyla birlikte çalışmalarını başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Uzman doktor daha sonrasında Türkiye’ye dönüş yaparak mesleki kariyerlerini ülkemiz üzerinden devam etmiştir.

Mehmet Bekir Şen Nerelidir?

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Hatay Antakya bölgesinde hayata gözlerini açmıştır. Uzman doktor İstanbul Yeditepe Üniversitesi üstün dereceyle tamamlamıştır. Daha sonrasında TUS sınavından yüksek puan alarak ilgili alanda uzman olarak mesleğe ilk adımını atmıştır. Operatör doktor ihtisası süresince yukarıda vurguladığımız üzere özellikle yabancı ülkeler üzerinden çalışmalarını titizlikle gerçekleştirmiştir. Bu kapsamda kendini kusursuz bir şekilde geliştirmiştir.

Operatör doktor yurtdışı eğitimlerini tamamladıktan sonra Antalya ilimiz üzerinden özel klinik merkezini kurmuştur. Bugün halen görevini hem hastane hem özel klinik merkezi üzerinden yürütüyor. Bu kapsamda hastalar hafta içi 5 gün boyunca operatör doktorun özel klinik merkezi üzerinden dahi tanı ve tedavi hizmetleri alıyor. Uzman doktorun klinik merkezi başta Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanlığı olmak üzere birçok farklı branşlar üzerinden hizmetler sunuyor.

Uzmanlık Alanı Nelerdir?

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı pek çok alanda uzmandır. Bu nedenle operatör doktor sadece ülkemiz genelinden değil, yurtdışı üzerinden dahi tanınıyor. Uzman doktor Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanıdır. Bu kapsamda operatör doktor Mehmet Bekir Şen söz konusu alanda uzman doktor olarak görev yapıyor. Bu alanla birlikte genital estetiği,siğil tedavisi,gebelik tanısı ve takibi,kısırlık tedavisi gibi birçok alanda kariyer yapmıştır. Dolaysıyla söz konusu alanlarda tedavi almak için operatör doktor klinik merkezinden randevu alabilirsiniz.

OP. DR. Mehmet Bekir Şen Nerede Hizmet Veriyor?

Operatör doktor yukarıda vurguladığımız gibi Antalya ilimiz üzerinden Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak hizmet veriyor. Uzman doktor bu ilimizde yer alan Devlet hastanesi üzerinden mesai yapıyor. Bununla birlikte kendi özel klinik merkezi üzerinden hafta içleri hizmet sunuyor. Bu kapsamda tercihiniz doğrultusunda ister operatör doktora söz konusu hastane üzerinden ister özel klinik merkezinden ulaşabilirsiniz.

Operatör doktor özel klinik merkezi kurumsal web sayfası ayrıca söz konusudur. Bu kapsamda uzman doktorun sitesinden hafta içi olarak randevu formu doldurabilirsiniz. Kadın Hastalıkları Ve Doğum, diğer ilgili alanlarda merak ettiğiniz herşeyi uzman doktora sitesi üzerinden sorabilirsiniz. Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı tarafından sizlere gerekli bilgiler titizlik ve gizlilik prensibi üzerinden sunulacaktır. Ayrıca operatör doktor özel klinik merkezi görsellerine doktor sitesinden ulaşabilirsiniz.

https://www.mehmetbekirsen.com.tr/ bilgi için hemen tıklayın.

Yorum Yap
Giriş Yap