PlayStation 5’teki en âlâ beş sürüş oyunu

 PlayStation 5’teki en âlâ beş sürüş oyunu
Okunuyor PlayStation 5’teki en âlâ beş sürüş oyunu

Bizim için en yeni PlayStation’ın ana işi, Gran Turismo 7’ye mesken sahipliği yapmaktır, lakin aslında Sony’nin konsolunda bunun dışında oynanacak çok şey var. Dahası, bu oyunların birçoğu PS5’in şimdiye kadar yapılmış en gelişmiş joypad olan DualSense denetleyicisinden yararlanıyor.

Bir tekerleği kilitlediğinizde gerginliği değiştirebilen uyarlanabilir tetikleyiciler ve çok çeşitli farklı yol yüzeylerini canlandırabilen detaylı titreşim geri bildirimi ile DualSense, yarış oyunları için özel olarak tasarlanmış üzere. Ya o denli ya da kılık değiştirmiş çok kıymetli sırt masajcılarından biri. Her iki durumda da işte en sevdiğimiz beş PS5 yarış oyunu

WRC 10

Ralli oyunları kelam konusu olduğunda, alkışları kazanan Dirt serisi olma eğilimindedir, lakin resmi Dünya Ralli Şampiyonası oyunları son birkaç yılda sessizce gelişti. Bilhassa WRC 10, sırf mevcut özellikli offroad canavarlarının son yılını değil, birebir vakitte tarihi olaylardan ilham alan klasik makinelerdeki uğraşlarla şampiyonanın tüm tarihini de kutluyor.

Oyunun en güzel sürümünü arıyorsanız, konsolun eşsiz DualSense denetleyicisinden tam olarak yararlanan PS5 sürümünden diğerine bakmayın. Bir köknar ağacına utanç verici bir formda kaymadan evvel, küçücük yüzey değişikliklerine anında reaksiyon vermekle ilgili ralli sürüşü ile, WRC 10’un yeni denetim aygıtı aracılığıyla sağladığı dokunsal geri bildirim rakipsizdir.

Hot Wheels Unleashed

Oyuncak otomobillerle oynamak için asla çok yaşlı olmadığınızı ve Hot Wheels Unleashed’in sırf bu gerçeği güçlendirmeye hizmet ettiğini sav ediyoruz. Oyunun minyatür araçları, boyanın güzel kalınlığına ve kaba metalik puluna kadar o kadar kusursuz detaylarla işleniyor ki, neredeyse onları ekrandan koparıp TV ünitesinde gezdirebilecekmişsiniz üzere hissediyorsunuz.

Video oyunu versiyonuyla ilgili en yeterli şey? Okuldaki varlıklı çocuğun bile bu kadar çok Hot Wheels seti yoktu. Bir devre düzenleyici, tüm bodrumu turuncu plastik palet kesimleriyle doldurmanıza imkan tanır ve ‘kör kutular’ kazanma sistemi, beynimizde bir kıskaç olarak takıntılı bir formda oyuncak otomobil toplarken tetiklenen birebir zevk merkezlerini ince ayarlar.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap