• Ana Sayfa
  • Genel
  • Redmi Note 10 serisi aygıtları hızlandıracak güncellemenin ayrıntıları aşikâr oldu!

Redmi Note 10 serisi aygıtları hızlandıracak güncellemenin ayrıntıları aşikâr oldu!

 Redmi Note 10 serisi aygıtları hızlandıracak güncellemenin ayrıntıları aşikâr oldu!
Okunuyor Redmi Note 10 serisi aygıtları hızlandıracak güncellemenin ayrıntıları aşikâr oldu!

MIUI 14 ile Apple iPhonevari bir görsel dizayna geçen Xiaomi! uygunlaştırılmış ana ekran özellikleri ve düzgünleştirilmiş sistem performansı ile aygıtlarını daha performanslı hale getirecek. Bu yeni arayüzü alacak olan modellerin başında ise Redmi Note 10 serisi bulunuyor. Bu serinin ise MIUI 14 ayrıntıları şimdiden belirli. İşte ayrıntılar.

MIUI 14, evvelki sürümlerde bulunan kusurları düzeltmek için yama misyonu de görecek. Android 13 tabanlı yeni MIUI arayüzü en uygun optimizasyonu sunma konusunda argümanlı görünüyor.

Note 10 Serisi MIUI 14’e hazır

Redmi Note 10 serisinde bulunan Redmi Note 10 Pro / Max Xiaomi‘nin birinci 108MP kamera lensini kullanan akıllı telefonları oluyor. Bundan ötürü Xiaomi için değerli olan bu seri MIUI 14’ü alacak olan aygıtların başında geliyor.

Redmi Note 10 Pro / Max, 2021 yılında tanıtılan ve orta sınıf akıllı telefonlar ortasında en yeterlisi olarak kabul edilen aygıtlar. Kutudan Android 11 tabanlı MIUI 12 ile çıkan aygıtlar şu anda Android 12 tabanlı MIUI 13 ile çalışıyor. Android 13 tabanlı MIUI 14 güncellemesi bu seri için şu anda test ediliyor. Güncelleme şimdi hazır olmasa da yakın bir vakitte küresel olarak her an yayınlanabilir.

MIUI 14 ile bilhassa performans artışı alması beklenen modeller bunun yanı sıra şayet Çin haricindeki aygıtlara da gelecek olursa görsel dizaynda da değişiklikler içerebilir.

Son olarak Redmi Note 10 Pro / Max MIUI 14 güncellemesinin en son ki dahili MIUI 14 yapıları ise V14.0.0.2 TKFMIXM, V14.0.0.5 TKFINXM ve V14.0.0.9 TKFEUXM şeklinde. Güncelleme hazır olduğu vakit buradan sizlerle paylaşmış olacağız.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap