• Ana Sayfa
  • Genel
  • Samsung yeni Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtacağı aygıtlarıyla mest edecek!

Samsung yeni Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtacağı aygıtlarıyla mest edecek!

 Samsung yeni Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtacağı aygıtlarıyla mest edecek!
Okunuyor Samsung yeni Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtacağı aygıtlarıyla mest edecek!

2023 yılının birinci Samsung Unpacked aktifliği resmi olarak 01 Şubat tarihinde yapılacak. Samsung yayınladığı afişlerde kullanıcıları epeyce meraklandıracak sözlere yer verdi. Koreli şirket bilhassa Galaxy S23 Ultra ile kamera konusunda tezli olabilir. Unpacked lansmanı gelmeden Packed yaptığımız haberimiz sizlerle.

Yeni Galaxy Unpacked Şubat’ta

Galaxy S23 serisinin getireceği yenilikler ve yükseltmeler bu aktifliğe damga vuracak üzere görünüyor. Çünkü Koreli şirket 200 MP’lik özel geliştirdiği kamera donanımını bu modelde kullanacak. Bu devasa kameranın değerli ölçüde daha güzel düşük ışık performansı ve yakınlaştırma bedelleri sunması beklenirken üç farklı çözünürlük sunacak: 12MP, 50MP ve 200MP.

Temel model olan Galaxy S23 ve S23+, Ultra ağabeyine kıyasla daha küçük tasarım değişiklikleriyle gelmesi bekleniyor. Fakat S23 Ultra, selefinin genel dizaynını korurken art kısımdaki kamera modülü daireler içerisinde başka farklı konumlandırılacak.

Yeni Galaxy S23 modelleri, tüm bölgelerde amiral gemisi Snapdragon 8 Gen 2 yonga setini barındırıyor. Şirketin burada almış olduğu öbür radikal kararlardan birisi de bu. Zira Samsung, kimi ülkelere Exynos işlemcili modeller sunuyordu fakat Galaxy S23 serisiyle bu değişmiş olacak.

S23+ ve S23 Ultra modellerinin, 256 GB’lık bir temel depolama alanına sahip olması, tüm modeller ise 8 GB RAM’ın kullanılması bekleniyor. Yeni aygıtların fiyatları ise şimdi netleşmiş değil. Bu kadar akıllı telefon kâfi diyor ve tanıtılacak öbür eserlerle devam ediyoruz.

Peki lansmanda öbür ne tanıtılacak ?

Galaxy S23 serisi dışında muhtemelen Galaxy Book 3 serisini de göreceğiz. Hatta şirketin resmi sitesinde yazan bilgiye nazaran Galaxy Book dizüstü bilgisayar ve bir Galaxy akıllı telefon rezerve ederseniz, Samsung kullanıcılara 100 $’a kadar mağaza kredisi sunuyor.

S23 serisinin yanı sıra, bu yıl Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5, Galaxy A54 ve daha fazla aygıtın yıl içerisinde tanıtılması bekleniyor.

Etkinlik nasıl izlenir?

Etkinlik San Francisco’daki Masonic Auditorium’da yapılacak ve Samsung YouTube kanalı, Samsung.com ve şirketin Newsroom portalında canlı olarak yayınlanacak.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap